UA
Войти Создать

Киев, Пр-т Соборности 7А, оф. 405

UA
Получить консультацию
Ваша заявка принята


Отзывы

Оставить отзыв [Войти]

Показаны записи 1-6 из 12.

ПрАТ ПБК Радомишль

2023-01-17

Монтажні роботи виконувались якісно та відповідально. Сподіваємося на подальшу співпрацю і рекомендуємо ТОВ «Кондиціонери України» як надійного партнера, постачальника продукції гарантованої якості та послуг.

Виталий

2022-07-20

Купил кондиционер Samsung AR5500 в этой компании. Очень понравилось обслуживание менеджера Екатерины, хорошая качественная работа, предложила несколько вариантов, обьяснила, что лучше устанавливать кондиционер в 2 этапа, что в конце ремонта себя оправдало. Хорошие цены и рабочие, очень пунктуальные и видно что дело своё знают. Обе бригады сработали хорошо, за это отдельное спасибо. Процветания вашей фирме!

Марьяна

2022-07-15

Чудова компанія! Обслуговування - на висоті! Підбір моделі, оформлення документів зайняло півгодини. Наступного ранку приїхали спеціалісти і за годину прозвели монтаж. Все разом зайняло менше доби. Все чітко, якісно і швидко. Вдячна компанії, дуже добре, що звернулася саме сюди.

Александр

2021-07-13

Спасибо за быстрый и качественный монтаж.

Василь

2021-04-02

Хочу подякувати Марині за допомогу у виборі та організації монтажу кондиціонера.Відмінна організація роботи, чітко в домовлені терміни з урахуванням всіх побажань. Приємно вразили монтажники,працювали швидко та акуратно

Дмитро

2020-01-23

Мені особисто сподобався дизайн, чудово виглядає у кімнаті. Охолоджує кімнату швидко, працює тихо, все подобається.