0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Чистка кондиціонера

Чищення кондиціонера потрібно для будь-якої техніки, яка знаходиться в експлуатації. Для одних умов це необхідно один-два рази в рік (наприклад, для житла), для інших разу в квартал і частіше (це відноситься до кліматичної техніки в серверних кімнатах, кухнях тощо). Ми виконуємо всі види таких робіт з використанням професійного інструменту та витратних матеріалів в короткі терміни за доступною ціною.

Пропонуємо професійну послугу чищення кондиціонерів в Києві

Наша компанія спеціалізується на кліматичній техніці. У нашому штаті працюють досвідчені і професійні сервісні інженери, майстри і установники. Будь-які види робіт здійснюються у точній відповідності з рекомендаціями виробників та з використанням всіх необхідних інструментів та обладнання.

Як визначити, що потрібно чистка кондиціонерів

Чистка кондиціонерів Київ фото

Чищення кондиціонера необхідно проводити регулярно. Для житла період між обслуговуванням становить рік. Якщо спліт-система використовується для обігріву в холодний період, то роботи рекомендуються проводити два рази на рік — навесні і восени. Це дозволяє підготувати техніку до роботи і зменшити ймовірність виходу її з ладу в той період, коли вона найбільш необхідна.

На те, що спліт-системі потрібне обслуговування, можуть вказувати такі особливості функціонування:

 • прилад став гірше охолоджувати або гріти;
 • під час роботи пристрою поширюється неприємний запах;
 • з кондиціонера капає вода;
 • часті зупинки під час роботи.

При будь-якому з цих симптомів телефонуйте фахівцям. Крім необхідності в обслуговуванні, це може сигналізувати і про поломку. Зверніть увагу, що чистку зовнішнього блоку кондиціонера треба робити частіше , якщо пристрій стоїть недалеко від дерев і забивається тополиним пухом, листям і пилком.

Що входить в послугу

Вартість чищення кондиціонера в Києві нашими силами залежить в першу чергу від кількості виконаних робіт. Також застосовується хімія для видалення забруднень та знезараження, а також мийки високого тиску та інше обладнання.

В основний комплекс послуг входить:

 • чистка внутрішнього блоку кондиціонера;
 • чистка зовнішнього блоку кондиціонера;
 • чистка фільтра кондиціонера.

При роботі з внутрішніми блоками проводиться не тільки чищення фільтрів кондиціонерів, але і видалення забруднень з теплообмінника, вентилятора і піддону для збору конденсату.

В піддоні при довгій роботі збирається бруд, який утворюється із суміші пилу, жиру і вологи. Всі ці речовини знаходяться в повітрі приміщень.

Чистка внутрішнього блоку кондиціонера часто зв'язана з особливими труднощами, якщо пристрій знаходиться в умовах з високим забрудненням повітря. Наприклад, це відноситься до приміщень комерційних кухонь, автомайстерень, тощо. У такому випадку часто потрібно повне розбирання блоку з промиванням всіх його складових частин.

 

 Чистка кондиционера різних брендів

Чистка кондиціонера в Києві за доступною ціною

 Наша компанія пропонує чистку спліт-систем і кліматичного обладнання іншого типу будь-якого виробника.  Наші фахівці розбираються в нюансах обслуговування всіх представлених в країні марок, що дозволяє нам проводити на високому рівні такі роботи:

 •  чистка кондиціонерів Daikin;
 •  чистка кондиціонерів Mitsubishi;
 •  чистка кондиціонера LG;
 •  чистка кондиціонера Midea;
 •  чистка кондиціонера Cooper Hunter.

 При зверненні до нас ви можете бути впевнені в тому, що чистка і заправка кондиціонера будь-якого типу, а також його обслуговування будуть проведені на високому професійному рівні.

 Ціна чищення кондиціонера в Києві нашими фахівцями

Ціна чищення кондиціонера залежить від потужності пристрою, ступеня забруднення, регулярності обслуговування.

 Для отримання інформації зв'яжіться з нашими фахівцями за контактним номером телефону.

 Остаточна вартість роботи оцінюється на місці після обстеження системи нашими майстрами.

 Чистка кондиціонера в Києві нашими сервісними фахівцями дозволить вам отримати повністю готову до експлуатації систему без великих фінансових витрат.


Часті запитання та відповіді

 • ✅ Як часто потрібна чистка кондиціонера?
  Профілактичну професійну чистку кондиціонера рекомендується виконувати щонайменше раз на рік, за високої забрудненості повітря, цілорічної експлуатації - двічі на рік. Промислові кондиціонери з безперервним режимом роботи можуть потребувати чищення кожні 3 місяці.
 • ✅ Чи можна виконати чистку кондиціонера своїми руками?
  Комплексне чищення кондиціонера охоплює чищення корпусу, фільтрів, теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків, крильчатки вентилятора, дренажної системи. Своїми руками можна проводити тільки чистку фільтрів і зовнішньої поверхні корпусу. Решту операцій краще доручити фахівцям, які мають у своєму розпорядженні професійне обладнання, засоби для чищення та дезінфекції, можуть у разі потреби грамотно виконати демонтажні роботи.
 • ✅ Скільки коштує чистка кондиціонерів?
  Чистка настінних кондиціонерів дешевша за чистку інших видів спліт-систем (канальних, касетних, напольно-стельових). Також вартість чищення кондиціонерів безпосередньо залежить від їхнього типорозміру (продуктивності). Має значення і ступінь забруднення.

 

4.9 (103)