В звʼязку з перевантаженням трафіку Ваші замовлення можуть опрацьовуватись довше, ніж зазвичай. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Низькотемпературний зимовий комплект для кондиціонера

Показувати Всі
Кондиціонери України - Фото 31Кондиціонери України - Фото 31
Знайдено 2 товарів
Зимовий низькотемпературний комплект Neoclima

Код товару: 10-0901

0 відгуків
Ціна

Уточняйте у менеджера

Бренд:

Neoclima

Країна виробник:

Китай
Зимовий низькотемпературний комплект Daikin

Код товару: 10-FTYN

0 відгуків
Ціна

Уточняйте у менеджера

Бренд:

Daikin

Країна виробник:

Китай

 

Навіщо потрібний зимовий комплект для кондиціонера? Ефективність роботи кондиціонера взимку падає. А при температурі повітря на вулиці -15...-20 °С експлуатувати звичайну спліт-систему на охолодження, і тим більше на обігрів, неефективно та небезпечно. Це пов'язано насамперед із фізичними властивостями холодоагенту фреону. Температура його конденсації –7°С. Нижче за цю температуру ефективність процесів теплообміну в системі різко падає. Для вирішення цієї проблеми використовується регулятор температури конденсації фреону (регулятор швидкості обертання двигуна вентилятора зовнішнього блоку).

 

Замерзає масло. У зимовий час в'язкість масла в піддоні компресора значно збільшується і воно не може ефективно змащувати деталі, що труться, ротора компресора. Тому запуск при температурі -15 ... -30 ° С призводить до швидкого виходу ладу обладнання. З метою підтримки в'язкості олії на необхідному рівні використовується підігрів картера компресора.

 

Замерзає конденсат. Для запобігання замерзанню конденсатовідведення в зимовий комплект увімкнено обігрів дренажної трубки у вигляді ізольованого електричного ТЕНу малої потужності (120 Вт). Підігрів картера та дренажу підключається через спеціальний температурний датчик, який запускає роботу зимового комплекту за встановленої температури, наприклад 0°С.

Купити зимовий комплект для кондиціонера в Україні

Інтернет-магазин «Кондиціонери України» пропонує зимові комплекти для кондиціонерів (НТК) різних моделей та виробників, куди входять:

 

 1. Регулятор швидкості обертання вентилятора (температури конденсації) разом із термодатчиком (встановлюється всередині зовнішнього блоку). Запобігає обмерзанню зовнішнього блоку при низьких температурах за допомогою плавного зниження обертів двигуна вентилятора при досягненні гранично-допустимої температури повітря, на яку запрограмована електроніка. Датчик відстежує температуру.
 2. Підігрів картера компресора – це проводок, за яким подається напруга потужністю до 120 Вт, забезпечуючи підігрів олії в картері і запобігаючи заклиненню компресора.
 3. Обігрівач дренажу – підігріває воду (конденсат) у дренажній системі, виключаючи її замерзання та забезпечуючи нормальний злив. Для монтажу обігрівача за місцем встановлення кондиціонера, на одному кінці кабелю передбачена кінцева муфта. Другим "холодним кінцем" кабель підключається до розпаювальної коробки.
 4. Термостат – включає/відключає низькотемпературний зимовий комплект у діапазоні температур -30°С до +30°С.

Зимовий комплект для кондиціонера: на обігрів чи охолодження? Розвінчуємо міфи.

Якщо спліт-система розрахована на режим роботи до -5°С, то при t ≤ -10°С коефіцієнт ефективності агрегату (COP) буде дуже малий. Тобто кондиціонер споживатиме електрику тільки для роботи компресора, при цьому ніякого тепла не дасть.

 

Для роботи на «Тепло» дорогий регулятор оборотів, в принципі, не потрібен, але багато несумлінних продавців вводять покупців в оману, надаючи недостовірну інформацію.

 

Якщо Вам намагаються продати для роботи на тепло зимовий комплект для кондиціонера, установка якого також коштує грошей, рекомендуємо придбати тепловий насос повітря-повітря (інверторна спліт-система з уже інтегрованим заводським низькотемпературним комплектом) – це буде трохи дорожче, але незрівнянно ефективніше.

Зимовий низькотемпературний комплект для кондиціонерів у серверних приміщеннях

Розвиток ІТ сфери та мереж різних типів призвело до появи окремих комплексів (серверних приміщень), в яких розміщуються основні вузли та обладнання для автоматизації процесів роботи підприємств. Перегрів обладнання серверних призводить до порушення роботи та поломок дорогої техніки, що відбивається на результатах роботи компаній. Тому для безперебійної роботи обладнання особливо в зимовий період необхідно організувати ефективну систему охолодження. Оптимальне рішення в даному випадку – купити зимовий комплект для кондиціонера, що дозволяє адаптувати зовнішній блок для роботи за температури повітря до -30°С.

Від чого залежить ціна у Києві на зимовий комплект для кондиціонера?

Вартість НТК залежить від якості та виробника комплектуючих. Фахівці рекомендують регулятори фірми Eliwell, Neoclima та Daikin. Ціна обігрівача картера багато в чому залежить від довжини, яка, у свою чергу, визначається потужністю та габаритами зовнішнього блоку.

 

У нашому інтернет-магазині ви зможете вигідно придбати фірмовий зимовий комплект для кондиціонерів:

 

 • Daikin;
 • Mitsubishi;
 • Gree;
 • Panasonic;
 • Neoclima;
 • Сooper&Нunter.

 

Переваги низькотемпературного комплекту від компанії «Кондиціонери України»:

 

 • Гнучкість нагрівача дозволить легко встановлювати компоненти на спліт-системи будь-якої потужності з компресорами круглої та еліптичної форми.
 • Стійкість до температурних перепадів – проводи та ізоляція живлення виконана з матеріалів, що витримують критичні перепади температури.
 • Надійність – всі компоненти НТК пройшли випробування на опір ізоляції та напруга.
 • Безпека – використання екранованого кабелю для нагрівача із заземлюючим виводом забезпечує високий ступінь електробезпеки.

 

Дзвоніть! Звертайтеся за додатковою консультацією до наших менеджерів. Ми допоможемо Вам вибрати необхідний зимовий комплект для кондиціонера та відправимо його у найкоротші терміни до будь-якого міста України.

 

Часті питання та відповіді

 • ✅ Як вибрати низькотемпературний комплект для кондиціонера?
  Нижня межа діапазону температур,при якому може експлуатуватися обладнання, оснащене низькотемпературним комплектом для кондиціонерів, має відповідати кліматичним умовам. Важливим є збіг характеристик електроживлення зимового комплекту та двигуна вентилятора.
 • ✅ Чи можна встановити низькотемпературний комплект для кондиціонера самостійно?
  При некваліфікованому монтажі низькотемпературного комплекту для кондиціонера великий ризик помилок, які можуть призвести до поломки самого кондиціонера та додаткового обладнання. Гарантія на такі поломки не поширюється. Відповідно до рекомендацій виробника монтаж зимового комплекту повинен проводитися виключно навченим персоналом.
 • ✅ Чи потрібно демонтувати низькотемпературний комплект для кондиціонера на літо
  Ні, в теплу пору року низькотемпературний комплект для кондиціонера просто відключається, у просунутих моделях відключення при підвищенні зовнішніх температур відбувається автоматично.
 • ✅ Що входить у ціну низькотемпературного комплекту для кондиціонера?
  У ціну низькотемпературного комплекту для кондиціонера, вказану в каталозі, входить повний набір модулів для забезпечення роботи кондиціонера в зимовий час. Ми продаємо обладнання лише комплектом, продаж окремих модулів не передбачено.
4.5 (12)
Корисна інформація

ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиц...

Як вибрати кондиціонер для дому, квар...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ На...

Cпоживання кондиціонера: що потрібно ...

☝️ Важлива інформація про споживання кондиціонера