ВхідСтворити

Київ, Пр-т Соборності 7А, оф. 405

Получить консультацию
Ваша заявка принята


Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
Збір коштів для саперів! Адресна конк...

Для наших хлопців в ЗСУ! Карта банку є!

Кондиціонери Vital від Cooper&Hunter ...

м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Как мы работаем
Як ми працюємо
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Станіслав2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Галина2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Росток 2019-05-15

Не первый год сотрудничаем с компанией "Кондиционеры Украины". Надежный партнер, профессионалы своего дела. Рекомендуем.


Кондиціонер – що потрібно знати для правильної покупки

Кондиціонер - це кліматичний прилад необхідний для створення і підтримки комфортного температурного режиму в приміщенні. Може використовуватися для об'єктів різного призначення: квартири, будинки, офіси, магазини, готелі, ресторани, торговельні центри, спорт клуби, салони краси, конференц-зали, склади, виробничі цехи і т.д.

Кондиціонери можна розділити на три основних великих групи:

 • побутові;
 • напівпромислові (комерційні);
 • промислові.

Для приміщень невеликих розмірів від 10 м² до 100 м² і висотою до 3 м призначена побутова серія кондиціонерів, продуктивністю від 2 кВт до 10 кВт холоду (тепла).
Для приміщень площею від 100 м² і до 500 м² з висотою 3-5 м застосовується напівпромислові кондиціонери, потужність яких становить від 10 кВт до 20 кВт холоду (тепла).

Промислові агрегати кондиціонування повітря використовуються для приміщень великих обсягів: площею
від 500 м² і висотою від 5 м і вище. Це, як правило, торгові центри, складські комплекси, промислові будівлі, офісні центри. Охолодження таких кондиціонерів стартує від 20 кВт і може досягати 1 МВт і більше.
Продаж і монтаж кондиціонерів для квартир, будинків, офісів, а також для комерційних, торгових, виробничих і складських приміщень це основна спеціалізація компанії ТОВ «Кондиціонери України». Купити кондиціонер за вигідною ціною і замовити його встановлення Ви можете саме у нас, перебуваючи в будь-якому місті України. Щоб зробити правильний вибір системи кондиціонування пропонуємо Вам ознайомитися з деякими важливими особливостями даного обладнання.

Види кондиціонерів і їх особливості

За типом трубного з'єднання внутрішніх блоків із зовнішніми, кондиціонери ділять на:

 • спліт-системи (один внутрішній блок з'єднаний фреонопроводов з одним зовнішнім блоком);
 • мульти-спліт системи (на один зовнішній блок може підключатися від 2-х до 5-ти внутрішніх за допомогою окремих ліній фреонопровіда);
 • мультизональні системи (на один великий зовнішній юніт можна підключити до 80 внутрішніх блоків, за допомогою розгалуженої системи магістралей максимальною довжиною до 1000 м).

За типом внутрішніх блоків побутові та напівпромислові кондиціонери діляться на наступні види:

 • настінні - призначені для компактних житлових приміщень, офісів, невеликих кафе, магазинів, аптек та інших закладів сфери обслуговування;
 • касетні - застосовуються для просторих магазинів, шоу-румів, супермаркетів, АЗС і інших приміщень комерційного призначення;
 • канальні - використовуються в готелях, у великих офісах, в квартирах і будинках з високими стелями, в невеликих виробничих і складських приміщеннях;
 • напольно-стельові - ідеально підходять для торгових залів, ресторанів, барів з відсутністю застельового простору;
 • консольні - як правило, встановлюються на мансардних поверхах з ламаними стелями, де просто нікуди повісити звичайний настінний блок;
 • колонні - незамінні в приміщеннях з високими стелями і великим скупченням людей, наприклад, в конференц-залах;
 • віконні - призначені для установки в тимчасових спорудах, в побутових приміщеннях, в будинках на колесах;
 • мобільні - моноблочні переносні моделі, які не потребують установки. Можуть застосовуватися в абсолютно різних помещеніяхнебольшой площі. Актуальними у випадках різкої і тривалої спеки.
 • мультизональні VRV (VRF) системи.

Розглянемо види промислових кондиціонерів:

 • фанкойли (fancoil),
 • вентиляторні доводчики;
 • високонапорние канальні спліт-системи;
 • дахові (rooftop) кондиціонери;
 • центральні кондиціонери;
 • компресорно конденсаторні блоки;
 • прецизійні кондиціонери.

Даний вид обладнання застосовується для великих будівельних об'єктів: високоповерхових будинків, готелів, торгових центрів, виробничих і складських приміщень, data-центрів.

Системи кондиціонування промислового типу вимагають професійного проекту. Тільки добре підготовлений і детально продуманий проект може забезпечити необхідний результат в процесі експлуатації обладнання.

Кондиціонери інверторного типу – в чому перевага?

Інверторні кондиціонери з кожним роком стають дедалі популярнішими. За статистикою нашої компанії за 2018 рік, моделі Inverter складають вже більше 50% від загальної кількості проданих кондиціонерів. Це пояснюється рядом істотних переваг інверторних спліт-систем над неінверторними.

Наведемо деякі порівняльні дані:

 • побутовий кондиціонер працює на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -25°C. Звичайний «старт/стоп» – до -5°C;
 • Клас енергоефективності у кондиціонерів інверторного типу А+, А++ и навіть А+++, тоді як у on/off кондиціонера: А;
 • Inverter функціонуе в режимі «клімат-контроль», плавно підтримує задану температуру в приміщенні (в межах 0,2°C), а on/off вмикається і вимикається, допускаючи коливання температури в межах 2°C;
 • шумові характеристики внутрішнього блоку: у инверторного кондиціонера – від 19 дБА, у неінверторних від 26 дБА;
 • споживана потужність електроенергії: Inverter – від 0,5 кВт/ч, on/off – від 0,7 кВт/ч.

Принцип дії кондиціонера інверторного типу полягає в регулюванні частоти обертання ротора компресора за допомогою спеціального блоку управління – «інвертора», який перетворює змінний струм в постійний. Процес инвертирования дозволяє управляти продуктивністю компресора в широкому діапазоні, завдяки чому значно зростає економічність кондиціонера і підвищується рівень комфорту в приміщенні.

Торгові марки кондиціонерів України

На нашому сайті представлений 21 бренд кондиціонерів популярних в Україні, їх сумарна частка на ринку становить понад 80%. Решта 20% загального обсягу реалізації ділять між собою близько 40 менш відомих марок.

Опитування Клієнтів нашої компанії за 2008 г – 2018 г показує, що рейтинг довіри до якості торгових марок кондиціонерів в Україні досить стабільний і виглядає наступним чином:

 • DAIKIN – японський бренд класу «premium», випусковий кондиціонери, системи вентиляції та опалення, найвищого рівня якості. Компанія Daikin Industries має 95-річну історію, орієнтована на розробку технологічно досконалого обладнання з сучасним дизайном. Виробничі потужності Daikin Industries розташовані в Японії і Європі.
 • MITSUBISHI ELECTRIC – японська марка «premium» класу з більш, ніж 100-річною історією. Компанія Mitsubishi Electric Corporation виробляє різноманітне електротехнічне обладнання, в тому числі і широкий асортимент кондиціонерів найвищого стандарту якості. Має великі заводські комплекси в Японії, Таїланді, Шотландії.
 • PANASONIC – це японська торговельна марка. Компанія створена в 1918 році. На сьогодні Panasonic Corporation – це світовий лідер в області розробки і виробництва високотехнологічного електронного устаткування, зокрема побутових, напівпромислових і промислових кондиціонерів преміальної якості. Заводські потужності розташовані в Малайзії і Японії.
 • TOSHIBA – японський бренд з віковою історією і бездоганною репутацією. Лідер передових технологічних розробок. Компанія Toshiba Corporation в 1980 році першою світі створила побутовий кондиціонер, що значно вплинуло на розвиток галузі в цілому. У 1988 році компанією був випущений перший на ринку високоефективний двороторний компресор. Дана марка заслужено є піонером у сфері систем кондиціонування повітря, про що свідчать одні з найвищих показників обсягу продажів. Заводські потужності підприємства розташовані в Таїланді.
 • LG – південнокорейська торгова марка, світовий лідер в сфері інноваційних розробок для побутової техніки. Кондиціонери компанії LG Electronics відрізняються унікальним дизайном, суперфункціональностью і високою енергоефективністю. У лінійці даного бренду є побутові, напівпромислові і промислові системи кондиціонування. Виробничі потужності компанії зосереджені в Південній Кореї, Туреччині та Китаї.
 • COOPER&HUNTER – бренд кліматичної техніки родом з США. компанія Cooper&Hunter International Corporation випускає широкий асортимент як побутових спліт-систем, так і кондиціонерів для комерційного сектора і промисловості. Висока якість продукції у поєднанні з доступною ціною дозволяє даної марки перебувати в трійці лідерів за кількістю проданих одиниць техніки. Завод виробник обладнання C&H розташований в Китаї.
 • GREE – торговий знак, що належить найбільшому в світі заводу виробнику кондиціонерів, який знаходиться в Китаї. Компанія Gree Electric Appliances Inc. випускає широкий спектр систем кондиціонування високої якості. Завдяки надійності, інноваційним технологічним рішенням, оригінальному дизайну техніки, а також недорогий вартості цей бренд зайняв лідируючі позиції на ринку України.
 • MIDEA – китайський бренд відомий у всьому світі, що має власні великі виробничі потужності. Компанія Guang Dong Midea Electric Appliances Co. займається випуском високоякісної побутової техніки, в тому числі кліматичної. Завдяки прогресивним технічним рішенням, постійного оновлення модельного ряду і більш ніж демократичною ціною, кондиціонери цієї марки незмінно перебувають в списку лідерів серед покупців в Україні.
 • NEOCLIMA – англійська бренд кліматичної техніки, продукція якого виробляється в Китаї. Відмінною особливістю компанії є орієнтованість на впровадження останніх технологічних розробок в своїх продуктах. Продуманий дизайн внутрішніх блоків, енергоефективність зовнішніх блоків, доступна ціна – це те, що дозволяє кондиціонерів Neoclima впевнено входити в десятку цього рейтингу.
 • SAMSUNG – південнокорейська торгова марка глобального масштабу. Лідер світового ринку в сфері виробництва побутової та цифрової техніки. Кондиціонери Samsung мають в Україні велика кількість відданих покупців, які цінують обладнання саме цього бренду. Бездоганна якість техніки, унікальні інноваційні розробки, широкий асортимент систем кондиціонування, а також якісне сервісне обслуговування Клієнтів – це те, що вигідно відрізняє дану марку на тлі конкурентів.

Продаж, доставка і монтаж кондиціонерів по всіх містах України

Ми продаємо кондиціонери з установкою в усіх обласних центрах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Черкаси, Полтава , Кропивницький, Чернігів, Суми, Сєвєродонецьк, Маріуполь, а також у всіх містах районного значення. Монтаж кондиціонера здійснюється майстром-монтажником (представником нашої компанії) в Вашому конкретному місті.

Доставка кондиціонерів по Україні фото 1 Доставка кондиціонерів вся Україна, фото 2 Доставка кондиціонерів Україна, фото 3          

Важливо знати Покупцеві!

 • Все обладнання, представлене на нашому сайті, має офіційну гарантію від 2-х до 5-ти років, в залежності від виробника!
 • Гарантія на монтажні роботи становить 12 місяців
 • Професійна установка техніки можлива в будь-якій точці нашої країни!
 • Доставка кондиціонерів по Україні до дверей Вашого будинку здійснюється безкоштовно.

Детальніше про умови доставки, оплати, гарантії, повернення товару читайте у відповідних розділах сайту.

Якщо у Вас виникає питання: «Яку саме модель вибрати?» Чи не роздумуйте! ТЕЛЕФОНУЙТЕ нашим фахівцям прямо зараз! Вони підберуть для Вас оптимальний варіант і допоможуть купити кондиціонер, який відповідає всім технічним параметрам і особистим уподобанням за ціною, дизайну, умовами монтажу!