0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Київ, Пр-т Соборності 7А, оф. 405

RU

Магазин кондиціонерів в Чернігові

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


За допомогою кондиціонера можна створити комфортний мікроклімат у будь-якій житловій квартирі чи приватному будинку, в офісі чи промисловому приміщенні. Купувати кондиціонери у Чернігові потрібно у продавця з перевіреною репутацією, який гарантує високу якість своєї продукції. Де купити кондиціонер з установкою в Чернігові та як вибрати надійний кліматичний прилад, який працюватиме багато років?

Продаж кондиціонерів у Чернігові: види та вартість пристроїв

Залежно від сфери використання кліматична техніка у Чернігові ділиться на три великі групи — побутова, промислова та напівпромислова. Побутові прилади призначені для встановлення у житлових квартирах, приватних будинках та невеликих офісах. Такі пристрої можуть використовуватися для кондиціонування приміщень із площею до 100 кв.м, коштують порівняно недорого та мають компактні габарити. Напівпромислові кліматичні пристрої встановлюються у приміщеннях комерційного призначення площею до 500 кв.м, а промислові моделі призначені для виробничих залів та складів площею понад 500 кв.м.

За способом монтажу кондиціонери у Чернігові бувають настінними, напольно-стельовими, віконними, колонними. Для обслуговування кількох приміщень добре підходять мобільні пристрої, які легко зручно переміщувати за необхідності.

Кліматичний пристрій складається з внутрішніх та зовнішніх блоків, з'єднаних один з одним фреонопроводом. Вартість кондиціонера у Чернігові залежить від типу такого з'єднання:

  1. Спліт-система. Найпростіші та найпопулярніші кондиціонери в Чернігові. Конструкція містить один внутрішній блок, підключений до зовнішнього юніту. Внутрішній блок такої системи зазвичай кріпиться під стелею, а зовнішній розміщується на фасаді будівлі. Спліт-система встановлюється у квартирах та невеликих офісах.
  2. Мульти-спліт система. Відрізняється від простої спліт-системи наявністю кількох внутрішніх блоків, які з'єднуються із загальним зовнішнім блоком. Мульти-спліт система дозволяє здійснювати одночасне кондиціювання суміжних кімнат, містить від 2 до 5 внутрішніх модулів та часто встановлюється у приватних будинках, приміщеннях комерційного призначення.
  3. Мультизональна система. Може містити до 80 внутрішніх блоків, підключених до потужного зовнішнього юніту. Мультизональна система призначена для кондиціонування офісів та комерційних будівель з великою кількістю кімнат.

Де купити кондиціонер для квартири у Чернігові?

На сайті компанії ТОВ «Кондиціонери України» можна вибрати надійний побутовий кондиціонер, ціна в Чернігові на них невисока. У каталозі інтернет магазину представлені моделі для квартир та приватних будинків, комерційних та промислових приміщень з різними технічними характеристиками.

Менеджери компанії ТОВ «Кондиціонери України» нададуть докладну консультацію щодо кожної моделі кліматичного пристрою, допоможуть кондиціонер купити у Чернігові за прийнятною вартістю. Доставка кондиціонера здійснюється в мінімальний термін, а його монтаж виконується досвідченими фахівцями з чітким дотриманням правильної послідовності виконання робіт.

Пункти видачі кондиціонерів в Чернігові

Забрати кондиціонер ви можете у наших пунктах видачі. Відділення Нової Пошти, Чернігів:

№ відділення Адреса

№ 1

Чернігів, вул. Старобілоуська, 77

№ 26

Чернігів, вул. Дрозда, 7

5 (1)