0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Сифони для кондиціонерів

Показувати Всі
Кондиціонери України - Фото 31Кондиціонери України - Фото 31
Знайдено 6 товарів
Сифон для кондиціонера Hutterer&Lechner HL-138

Код товару: 1-0012

0 відгуків
Ціна
1999
1650 грн.

Країна виробник:

Австрія
Сифон для кондиціонера Vecam mini Vecamco

Код товару: 1-0010

0 відгуків
Ціна

Уточняйте у менеджера

Бренд:

Vecamco

Країна виробник:

Італія
Сифон з ущільненням Hutterer & Lechner HL136.2

Код товару: 10-0980

0 відгуків
Ціна
716 грн.

Країна виробник:

Австрія
Сифон для кондиціонера Hutterer & Lechner HL136.3

Код товару: 10-0101

0 відгуків
Ціна
1130 грн.

Країна виробник:

Австрія
Сифон для кондиціонера Hutterer & Lechner HL136NT

Код товару: 1-0011

0 відгуків
Ціна
1130 грн.

Країна виробник:

Австрія
Сифон для кондиціонера АДЕЛІ-М Faluplast RSK 8073901

Код товару: 10-0105

0 відгуків
Ціна
1155 грн.

Бренд:

GMCC

Тип компресору:

звичайний

Країна виробник:

Китай

Тепло, кВт:

2

Холод, кВт:

2,0

У процесі експлуатації кліматичної техніки утворюється конденсат, який має виводитись із пристрою. Найчастіше він відводиться безпосередньо в каналізацію за допомогою спеціальних комплектуючих. Одним із них є сифон для кондиціонера. Завдяки особливостям своєї конструкції він скидає зібраний конденсат у каналізацію, але при цьому не пропускає повітряних мас у зворотному напрямку, що дозволяє уникнути появи неприємного запаху в приміщенні.

Типи сифонів

Пристрої належать до групи найважливіших комплектуючих для кліматичної техніки. Вони можуть відрізнятися один від одного конструктивними особливостями, розмірами, способом монтажу та пропускною здатністю.

В Україні можна купити сифон для кондиціонера кількох видів:

 • Сифон із поплавковим клапаном. Такий пристрій усередині збірника конденсату має кулю, яка прикриває отвір стоку. Коли рівень рідини у збірнику досягає певної позначки, куля підіймається та відкриває отвір стоку, скидаючи конденсат у каналізацію.
 • Дренажний сифон для кондиціонера. Містить рідинний гідрозатвор у формі літери U. Конденсат накопичується у збірнику та виходить у каналізаційну трубу через отвір стоку, який розташований на певній висоті. Завдяки постійній наявності конденсату гідрозатвор не пересихає.
 • Сухий сифон для кондиціонера. У такому пристрої роль клапана для отвору стоку виконує гумова трубка. При накопиченні певного обсягу конденсату ця трубка поступово заповнюється та розкривається, забезпечуючи скидання рідини у каналізаційну трубу.
 • Коробчастий сифон для кондиціонера. Роль клапана в ньому виконує кулька — при наповненні накопичувального відсіку конденсатом вона відкриває отвір стоку. Такий сифон має змінну пластикову касету із прозорим корпусом. При забрудненні касети її можна витягнути, очистити або замінити.

Принцип роботи сифонів для кондиціонерів

Головним завданням цієї групи комплектуючих для кондиціонера є скидання зібраного конденсату від кондиціонера до каналізаційної труби. Всі такі пристрої мають вхідний отвір та отвір для стоку, між якими знаходиться накопичувальний відсік для збирання рідини. Через вхідний отвір конденсат потрапляє у накопичувальний відсік і збирається у ньому. Отвір стоку має клапан. При накопиченні певного обсягу конденсату всередині пристрою клапан відкривається і скидає зібрану рідину в каналізаційну систему.

Клапан працює тільки в одному напрямку та після скидання конденсату закриває отвір для стоку. Завдяки цьому всередину не потрапляють повітряні маси з каналізаційної труби, а в приміщенні з кондиціонером немає неприємних запахів.

Види монтажу сифонів

За способом встановлення сифони можуть бути зовнішніми або внутрішніми. Монтаж зовнішніх пристроїв найчастіше виконується на стіну. Роботу таких сифонів зручно контролювати, оскільки вони видимі. Якщо купити сифон для кондиціонера, зроблений з прозорої пластмаси, всі забруднення всередині нього відразу будуть помітні.

Якщо дренажний сифон кондиціонера вбудовується в стіну його називають внутрішнім. Такий спосіб монтажу дозволяє заощадити вільний простір і виглядає охайніше. Коробка із сифоном заглиблюється у стіну приблизно на 6 см і закривається зовні декоративною кришкою. За необхідності змінити або очистити внутрішню касету пристрою цю кришку можна зняти.

Ціни на сифони

В Україні можна замовити пристрої для зовнішнього та прихованого монтажу, а їх ціна залежить від характеристик пристрою. Сифон для кондиціонера може мати різну пропускну здатність, яку слід вибирати під продуктивність кліматичної техніки. Невеликий сифон для кондиціонера із сухим затвором та гарною пропускною здатністю ідеально підійде для домашньої спліт-системи — ціна на такий пристрій буде порівняно невелика. Для потужної кліматичної техніки комерційного чи промислового класу знадобляться дорожчі сифони з високою пропускною здатністю.

Купити сифон для кондиціонера у магазині "Кондиціонери України"

В інтернет магазині "Кондиціонери України" можна замовити сифон для кондиціонера будь-якого типу. Менеджери сайту нададуть індивідуальну консультацію кожному покупцю, допоможуть визначитися з вибором та оформлять доставку у будь-який куточок України. У продажу представлена якісна продукція від найкращих виробників. У каталозі є сухий сифон для кондиціонера, пристрої для кліматичної техніки будь-яких марок. Всі ці комплектуючі виготовлені з міцних матеріалів та відрізняються тривалим терміном служби.


Часті запитання та відповіді

 • ✅ Для чого використовують сифони для кондиціонерів?
  Під час роботи будь-який кондиціонер виділяє конденсат - краплі рідини, які повинні відводитися до каналізації. Сифон для кліматичної техніки є пристроєм з односторонним клапаном або гідрозатвором та накопичувальним відсіком. Рідина збирається в накопичувальному відсіку та скидається в каналізаційну трубу при відкритті клапана.
 • ✅ Які є виробники сифонів для кондиціонерів?
  У Києві та Україні одними з найпопулярніших є сифони від австрійського бренду Hutterer&Lechner. Також широко відомі вироби брендів Vecamco та McAlpine. Вони мають різну конструкцію, але мають тривалий термін служби.
 • ✅ Де придбати сифони для кондиціонерів в Києві?
  У інтернет-магазині "Кондиціонери України" можна замовити сифони кращих брендів онлайн за ціною від 1300 грн. Наявність та вартість сифону необхідно уточнювати у менеджера. Доставка по всій Україні також є можливою.
5 (12)
Корисна інформація

ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиц...

Як вибрати кондиціонер для дому, квар...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ На...

➤ Наші роботи ≋ Встановлення кондиціо...

Костопіль, Рівненська область