У процесі експлуатації кліматичної техніки утворюється конденсат, який має виводитись із пристрою. Найчастіше він відводиться безпосередньо в каналізацію за допомогою спеціальних комплектуючих. Одним із них є сифон для кондиціонера. Завдяки особливостям своєї конструкції він скидає зібраний конденсат у каналізацію, але при цьому не пропускає повітряних мас у зворотному напрямку, що дозволяє уникнути появи неприємного запаху в приміщенні.
Пристрої належать до групи найважливіших комплектуючих для кліматичної техніки. Вони можуть відрізнятися один від одного конструктивними особливостями, розмірами, способом монтажу та пропускною здатністю.
В Україні можна купити сифон для кондиціонера кількох видів:
Головним завданням цієї групи комплектуючих для кондиціонера є скидання зібраного конденсату від кондиціонера до каналізаційної труби. Всі такі пристрої мають вхідний отвір та отвір для стоку, між якими знаходиться накопичувальний відсік для збирання рідини. Через вхідний отвір конденсат потрапляє у накопичувальний відсік і збирається у ньому. Отвір стоку має клапан. При накопиченні певного обсягу конденсату всередині пристрою клапан відкривається і скидає зібрану рідину в каналізаційну систему.
Клапан працює тільки в одному напрямку та після скидання конденсату закриває отвір для стоку. Завдяки цьому всередину не потрапляють повітряні маси з каналізаційної труби, а в приміщенні з кондиціонером немає неприємних запахів.
За способом встановлення сифони можуть бути зовнішніми або внутрішніми. Монтаж зовнішніх пристроїв найчастіше виконується на стіну. Роботу таких сифонів зручно контролювати, оскільки вони видимі. Якщо купити сифон для кондиціонера, зроблений з прозорої пластмаси, всі забруднення всередині нього відразу будуть помітні.
Якщо дренажний сифон кондиціонера вбудовується в стіну його називають внутрішнім. Такий спосіб монтажу дозволяє заощадити вільний простір і виглядає охайніше. Коробка із сифоном заглиблюється у стіну приблизно на 6 см і закривається зовні декоративною кришкою. За необхідності змінити або очистити внутрішню касету пристрою цю кришку можна зняти.
В Україні можна замовити пристрої для зовнішнього та прихованого монтажу, а їх ціна залежить від характеристик пристрою. Сифон для кондиціонера може мати різну пропускну здатність, яку слід вибирати під продуктивність кліматичної техніки. Невеликий сифон для кондиціонера із сухим затвором та гарною пропускною здатністю ідеально підійде для домашньої спліт-системи — ціна на такий пристрій буде порівняно невелика. Для потужної кліматичної техніки комерційного чи промислового класу знадобляться дорожчі сифони з високою пропускною здатністю.
В інтернет магазині "Кондиціонери України" можна замовити сифон для кондиціонера будь-якого типу. Менеджери сайту нададуть індивідуальну консультацію кожному покупцю, допоможуть визначитися з вибором та оформлять доставку у будь-який куточок України. У продажу представлена якісна продукція від найкращих виробників. У каталозі є сухий сифон для кондиціонера, пристрої для кліматичної техніки будь-яких марок. Всі ці комплектуючі виготовлені з міцних матеріалів та відрізняються тривалим терміном служби.
Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиц...
☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ На...