В звʼязку з перевантаженням трафіку Ваші замовлення можуть опрацьовуватись довше, ніж зазвичай. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Wi-Fi модулі для кондиціонерів

Показувати Всі
Кондиціонери України - Фото 31Кондиціонери України - Фото 31
Знайдено 5 товарів
Модуль Wi-Fi OL-WH OLMO Smart Life Kit

Код товару: 6-501

0 відгуків
Ціна
899

Бренд:

Olmo

Країна виробник:

Китай
Адаптер Wi-Fi Bosch MiAc-03 G10CL1

Код товару: 6-504

0 відгуків
Ціна
2599

Бренд:

Bosch
Контролер Wi-Fi Daikin BRP069B41

Код товару: 6-503

0 відгуків
Ціна
3557

Бренд:

Daikin
Контролер Wi-Fi Daikin BRP069B45

Код товару: 6-502

0 відгуків
Ціна
4269

Бренд:

Daikin
Wi-Fi адаптер Mitsubishi Heavy AM-MHI-01

Код товару:

0 відгуків
Ціна
4446

Бренд:

Mitsubishi Heavy

Не всі кондиціонери поставляються з передвстановленим модулем вай фай, є моделі, в яких віддалене управління взагалі не передбачене, та кондиціонери Wi-Fi Ready. WiFi модуль для кондиціонера дозволяє легко перетворити спліт-систему з такою функцією на кондиціонер з Wi-Fi управлінням. Для цього потрібно купити Wi Fi модуль для кондиціонера, встановити його в призначений для цього роз'єм у внутрішньому блоці, завантажити на телефон або інший пристрій мобільний додаток і виконати низку кроків для підключення адаптера до локальної мережі Wi-Fi, настройки.

Різновиди та функції Wi Fi модулів для кондиціонерів

Wi Fi адаптери для кондиціонера поділяються на такі категорії:

 • модуль Wi Fi для кондиціонера, який забезпечує бездротовий зв'язок кондиціонера з роутером, а через нього – з пристроєм, на який встановлена програма для віддаленого управління (смартфоном, планшетом).
 • контролер Wi Fi для кондиціонера – провідний пульт, який дозволяє інтегрувати кондиціонер у систему «Розумний будинок» або здійснювати управління великою кількістю кондиціонерів через додаток Onecta. Цю хмарну технологію підтримує багато інверторних кондиціонерів Daikin. Контролери крім віддаленого управління, яке забезпечує й звичайний WiFi модуль для кондиціонера, дозволяють також вести облік енергоспоживання, складати графіки роботи кліматичної техніки.

Ціни на WiFi модулі кондиціонера

Вартість Wi Fi модуля для спліт системи залежить від його бренду, переліку моделей, з яким даний адаптер сумісний, конструктивних особливостей, функцій.

 

Модель Ціна, грн.
Модуль Wi-Fi OL-WH OLMO Smart Life Kit 899
Контроллер Wi-Fi Daikin BRP069B45 4269

 

Де купити вай фай модуль для кондиціонера

В інтернет-магазині компанії «Кондиціонери України» можна замовити звичайний модуль вай фай для кондиціонера або Wi-Fi контролер для підключення до системи «Розумний будинок». Менеджери з продажу допоможуть підібрати вайфай модуль для кондиціонера тієї моделі, якою ви користуєтеся, дадуть відповідь на всі питання, пов'язані із встановленням і налаштуванням, нададуть усю необхідну технічну документацію.

 

Часті питання та відповіді

 • ✅ Що таке модуль WiFi?
  WiFi модуль – невеликий електронний пристрій для підключення до локальної мережі Wi-Fi, приймач бездротового сигналу.
 • ✅ Для чого потрібен модуль WiFi?
  Завдяки цьому модулю кондиціонером можна керувати через програму, мобільний додаток з будь-якої точки, де є вихід в інтернет.
 • ✅ Як підключається WiFi модуль?
  У внутрішньому блоці кондиціонера Wi-Fi Ready є спеціальне посадкове місце під модуль. Потрібно відкрити цей відсік та встановити WiFi модуль у гніздо (вставити в USB-порт кондиціонера або приєднати дроти модуля до відповідних пін роз'єму в кондиціонері).Після фізичного підключення вай-фай адаптера до кондиціонера його необхідно на програмному рівні підключити до локальної мережі.
 • ✅ Чи можу я самостійно підключити WiFi модуль до кондиціонера?
  Найпростіший модуль Wi Fi для кондиціонера підключається як звичайна флешка, глибоких знань електроніки не потрібно. Але існують складніші моделі, які вимагають приєднання проводів з дотриманням розпинування, виконання паяння. Для початку вивчіть інструкцію, якщо виникають труднощі, краще звернутися до фахівця.
 • ✅ Для яких кондиціонерів підходить WiFi модуль?
  Такі модулі підходять для кондиціонерів Wi-Fi Ready, перелік брендів, серій, моделей, з якими сумісний конкретний вай-фай модуль для кондиціонера, наведено в його інструкції.

 

5 (7)
Корисна інформація

ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиц...

Як вибрати кондиціонер для дому, квар...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ На...

Cпоживання кондиціонера: що потрібно ...

☝️ Важлива інформація про споживання кондиціонера