0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Ремонт кондиціонера

Будь-яка техніка може зламатися. Це відноситься і до кліматичного обладнання. Сервісний ремонт кондиціонерів — складна процедура, яка вимагає досконального знання особливостей техніки та використання професійного обладнання та інструменту. Все це ви знайдете у наших майстрів.

Пропонуємо професійний ремонт кондиціонерів в Києві

Наша компанія пропонує послуги професійного ремонту кондиціонерів будь-якого типу і потужності. Для роботи ми використовуємо спеціалізоване обладнання від провідних світових виробників. Сервісні інженери володіють усіма необхідними знаннями конструкції кожного типу техніки та досвідом роботи. Все це дозволяє здійснювати ремонт кондиціонерів в Києві недорого і швидко.

Ознаки несправностей

Несправності кондиціонера фотоПід час обслуговування систем наші майстри проводять попередню діагностику. Це дозволяє на ранніх етапах визначати можливі несправності та усувати їх на місці. Але не завжди виявити поломку легко. Для цього ми застосовуємо спеціалізоване обладнання і діагностичні методи. Часто про те, що потрібно лагодження кондиціонерів ви можете зрозуміти самостійно за такими симптомами:

 • потужності пристрою не вистачає для охолодження або нагрівання приміщення;
 • з'явився нехарактерний звук і шуми під час роботи;
 • обладнання не включається або не реагує на пульт управління;
 • почали блимати або світитися світлодіоди на панелі пристрою, яких раніше не було видно.

 

При всіх цих симптомах, а також при будь-яких несподіванках в роботі спліт-системи, необхідно терміново звертатися до сервісних фахівців,оскільки деякі види ремонту потребують значних фінансових витрат, які можна порівняти навіть з купівлею нового кондиціонера.

Які несправності усуваємо

До частих видів поломок сучасних спліт-систем відносяться витоки фреону, поломки компресора і електроніки, механічні пошкодження крильчаток вентиляторів і вихід з ладу двигунів. Ремонт компресора кондиціонера в більшості випадків здійснюється його повною заміною на новий, що вимагає істотних фінансових витрат. Цього допомагає уникнути своєчасне обслуговування системи.

Ми проводимо такі види ремонтних робіт:

 • заправку фреоном;
 • ремонт електронних плат і їх заміну;
 • заміну компресорів;
 • ремонт витоку кондиціонера;
 • заміну датчиків температури і тиску;
 • заміну вентиляторів.

 

Всі роботи проводяться після доскональної діагностики і точного визначення поломки. Ми використовуємо оригінальні запчастини і застосовуємо для роботи сучасне діагностичне обладнання.

Вийшла з ладу кліматична техніка?

Ремонт кондиціонерів Київ недорогоВам потрібно провести ремонт кондиціонерів терміново і з високою якістю робіт?  Звертайтеся за контактними номерами телефонів, і наші менеджери проконсультують вас з усіх питань. Сервісна бригада виїде на об'єкт і проведе діагностику і усунення несправностей. 

 

Ми здійснюємо:

 •  ремонт побутових кондиціонерів;
 •  ремонт мобільних кондиціонерів;
 •  ремонт настінних кондиціонерів;
 •  ремонт підлогових кондиціонерів;
 •  усунення несправностей в роботі комерційних і промислових систем.

 Ремонт і заправка кондиціонерів силами наших фахівців дозволить вам не турбуватися про ефективність роботи обладнання в сезон.

 Скільки коштує ремонт кондиціонера в Києві?

 Ціни на ремонт кондиціонера у нас залежать від виконуваних робіт і складності поломки. При діагностиці фахівці визначають тип обладнання, несправність, шляхи її вирішення. При цьому можуть використовуватися запасні елементи, фреон і прилади. Базову вартість робіт вам озвучить наш менеджер, а остаточну визначить сервісний інженер під час діагностики. 

 

Ми працюємо на ринку кліматичної техніки вже довгий час і здійснюємо професійний і якісний ремонт кондиціонерів для своїх замовників.


Часті запитання та відповіді

 • ✅ Чи можна виконати ремонт кондиціонера своїми руками?
  Перш ніж викликати майстра, вивчіть інструкцію до кондиціонера (розділ про усунення несправностей). Можливо, ремонт не знадобиться. Якщо рекомендації виробника не допомогли вирішити проблему, звертайтеся до фахівців. Спроби виконати ремонт кондиціонера своїми силами можуть призвести до більш серйозних поломок техніки, ураження електричним струмом?
 • ✅ Чи потрібно для ремонту кондиціонера демонтувати його і везти в сервісний центр?
  Практично всі роботи з ремонту кондиціонера можуть бути виконані на виїзді, якщо потрібне транспортування несправного обладнання в СЦ, демонтаж виконає майстер.
 • ✅ Які види кондиціонерів ви ремонтуєте?
  Ми виконуємо ремонт кондиціонерів усіх видів і класів, обслуговуємо і ремонтуємо техніку різних брендів.
 • ✅ Скільки коштує ремонт кондиціонера?
  Ціни на ремонт кондиціонерів залежать від моделі техніки, характеру поломки, вартості запчастин, витратних матеріалів. Послуги автовишки, промислового альпінізму оплачуються окремо.
5 (97)