В звʼязку з перевантаженням трафіку Ваші замовлення можуть опрацьовуватись довше, ніж зазвичай. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Заправка кондиціонера

Заправка кондиціонера фреоном є однією з необхідних процедур при експлуатації кліматичної техніки. До проблеми витоків холодоагенту потрібно ставитися з усією серйозністю, тому як його недолік суттєво погіршує роботу кліматичного обладнання і призводить до поломок. Ціна заправки кондиціонерів фреоном (холодоагентом, хладоном) своєчасно у багато разів нижче заміни і дорогого ремонту.

Для чого проводять заправку кондиціонера

Заправка кондиціонерів потрібна, якщо обсяг хладона відрізняється від заводських параметрів. Хладон може випаровуватися в результаті неправильного монтажу або після пошкодження магістралі. Також деякі моделі промислового обладнання поставляються із заводу без газу.

Коли потрібне додавання хладагента

Частою причиною є неграмотна установка. Недосвідчені майстри виконують вальцювання мідних труб неправильно через що виникають нещільності. Через них холодоагент і витікає. Зникнення хладона може відбуватися при недоліках або пошкодженні сервісних вентилів на зовнішньому агрегаті.

 

Також додавання холодоагенту необхідно, якщо його обсяг з заводу менше необхідного в конкретних умовах. Це відноситься до комерційних систем з трасою великої довжини або мульти-спліт систем. У такому разі в паспорті пристрою вказано потрібний обсяг на кожен додатковий метр мідної труби.

 

Як можна визначити нестачу хладона в блоці? Одними із симптомів є:

 • недолік потужності охолодження;
 • обмерзання вентиля зовнішнього блоку або теплообмінника внутрішнього;
 • часте аварійне відключення компресора.

 

Також про те, що необхідна заправка фреону в кондиціонер, можуть сигналізувати патьоки масла на вентилях.

 Як виконують заправку домашнього кондиціонера фреоном

Функціонування будь-якого кліматичного пристрою без достатньої кількості холодоагенту може призвести до сумних наслідків. Так як охолодження компресора здійснюється хладоном, то при його нестачі агрегат може перегріватися і ламатися. Заміна компресора є дорогим і трудомістким завданням. Також після обмерзання теплообмінника внутрішнього блоку іній тане і може протікати на стіну. Це призводить до необхідності її ремонту.

 

Дозаправку фахівці здійснюють після діагностики. Зайва кількість фреону також негативно впливає на техніку, як і його меньша, ніж потрібно, кількість. Тому важливо грамотно визначити необхідний обсяг.

 

Найкраще всього повністю витягти залишок хладону та його замінити. Ще точний метод дозаправки по перегріву і переохолодженню. Не завжди точний, але часто використовується метод тиску хладона.

Потрібна заправка кондиціонера в Києві?

Навіть при грамотному монтажі та правильній експлуатації іноді виникають витоки хладагента. Впоратись з цим та підготувати кліматичну техніку до використання допоможе Вам наша компанія. Ми виконуємо не тільки аварійні ремонти, а й регулярне сезонне обслуговування, в яке входить чистка кондиціонера і заправка кондиціонера.

 

 Ми надаємо своїм замовникам такі види робіт з обслуговування:

 •  заправка побутових кондиціонерів;
 •  заправка мобільного кондиціонера;
 •  заправка віконного кондиціонера;
 •  заправка кондиціонера взимку;
 •  заправка кондиціонера по перегріву.

 

 Кожен вид роботи відрізняється своєю специфікою і вимагає певних знань і навичок у технічних фахівців.

 Від чого залежить ціна заправки кондиціонера

Ціна заправки кондиціонера в Києві залежить від декількох факторів. На це впливає тип пристрою, необхідна кількість і марка хладону. Наші фахівці проведуть діагностику і оцінять вартість послуги при замовленні.  Якщо проводиться додавання, а не повна заміна хладону, то вартість уточнюється вже після закінчення процедури.

 

 Якщо Вам потрібна професійна заправка кондиціонера в Києві звертайтеся до нас за контактними номерами телефонів.  Наші менеджери проведуть грамотну консультацію і Вас в короткі терміни відвідають технічні фахівці.  Процедуру проводять наші досвідчені майстри з використанням сучасних приладів.


Часті запитання та відповіді

 • ✅ Чи можна виконати заправку кондиціонера своїми руками?
  Для заправки кондиціонера необхідне дороге обладнання і чітке розуміння особливостей процесу. Під час самостійного заправлення великий ризик помилок, зокрема, неправильного дозування фреону, а також обмороження, отруєння внаслідок порушення техніки безпеки. Тому краще звернутися до фахівців.
 • ✅ Як часто потрібна заправка кондиціонера?
  За умови коректного монтажу кондиціонер може працювати без дозаправлення до 3 років, але якщо порушено герметичність системи, заправлення кондиціонера потрібне раніше.
 • ✅ Скільки коштує заправка кондиціонера фреоном?
  Основний фактор, від якого залежить вартість заправки – це кількість фреону. Ми надаємо послуги заправки кондиціонерів за ціною 150 грн. за 100 г холодоагенту. Перед початком заправки проводиться діагностика системи. Якщо було виявлено витік фреону, його необхідно усунути. Ремонтні роботи з усунення витоку оплачуються додатково.

5 (102)