0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

Київ, Пр-т Соборності 7А, оф. 405

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Київ, Пр-т Соборності 7А, оф. 405

RU

Труба мідна для кондиціонера

Показувати Всі
Кондиціонери України - Фото 31Кондиціонери України - Фото 31
Знайдено 6 товарів
Мідна труба 1/4 (6,35 * 0,76) Halcor 50 м

Код товару: 7-0905

0 відгуків
Ціна
3600 грн.

Країна виробник:

Греція

Бренд:

Halcor
Мідна труба 3/8 (9,52 * 0,81) Halcor 50 м

Код товару: 7-0904

0 відгуків
Ціна
5950 грн.

Країна виробник:

Греція

Бренд:

Halcor
Мідна труба 1/2 (12,7 * 0,81) Halcor 50 м

Код товару: 7-0906

0 відгуків
Ціна
8650 грн.

Бренд:

Halcor

Країна виробник:

Греція
Мідна труба 1/2 (12,7 * 0,81) FBC Majdanpek 50 м

Код товару: 7-0903

0 відгуків
Ціна
0 грн.

Бренд:

Majdanpek

Країна виробник:

Сербія
Труба мідна 1/4 (6,35 * 0,76) FBC Majdanpek 50 м

Код товару: 7-0901

0 відгуків
Ціна
0 грн.

Країна виробник:

Сербія

Бренд:

Majdanpek
Мідна труба 3/8 (9,52 * 0,81) FBC Majdanpek 50 м

Код товару: 7-0902

0 відгуків
Ціна
0 грн.

Країна виробник:

Сербія

Бренд:

Majdanpek

Мідні труби для кондиціонера – це комунікації, які з'єднують внутрішній та зовнішній блок спліт-системи. Якісні матеріали, що використовуються при монтажі, забезпечують тривалу та безперебійну роботу техніки. Мідні трубки мають безліч переваг: гнучкість, пластичність, висока надійність і універсальність. Вони можуть відрізнятися один від одного діаметром, товщиною стінки і відповідно ціною за погонний метр. У продажу знайдеться відповідна мідна труба для кондиціонерів різних брендів і країн виробників.

Купити мідну трубу для кондиціонера у магазині «Кондиціонери України»

Замовити мідні трубки для кондиціонера можна в інтернет магазині «Кондиціонери України». Вони використовуються при встановленні спліт-систем кондиціювання та відрізняються технологією виробництва: з відпалом і без відпалу. Спосіб виробництва впливає на основні характеристики мідних труб: міцність та пластичність. Невідпалені труби мають підвищену міцність і можуть використовуватися як всередині приміщення, так і зовні. Відпалена мідна труба для кондиціонерів більш пластична і дозволяє створювати трубопроводи будь-яких конфігурацій.

У каталозі інтернет магазину «Кондиціонери України» знайдеться різна мідна труба для кондиціонерів ціна за метр залежатиме від характеристик виробу і бренду виробника. Мідні трубки продаються в бухтах, а їхні кінці герметично закриті заглушками. Це дозволяє уникнути попадання пилу та вологи в порожнину під час її зберігання чи транспортування.

Купити мідну трубу для кондиціонера на нашому сайті можна з будь-якого міста України. Оформити заявку на такі комплектуючі можна через інтернет магазин або телефоном. У каталозі представлені вироби кращих брендів, що відрізняються довговічністю та відмінними експлуатаційними характеристиками.

Виробники мідних труб

У продажу можна знайти мідні трубки для кондиціонера від різних виробників. Найвідомішими брендами у світі є:

 • Halcor (Греція). Продукція бренду виготовляється з високоочищеної міді, може використовуватися з будь-якими видами холодоагентів та різними моделями кліматичної техніки. Така мідна труба для кондиціонерів витримує температуру від -50°С до +250°С, відрізняється високою гнучкістю.
 • ICG (Узбекистан). Найбільший виробник якісних виробів із міді в Центральній Азії. Продукція бренду характеризується тривалим терміном експлуатації, забезпечуючи надійну роботу будь-якої кліматичної техніки.
 • GD Copper (Мексика) Для виготовлення своєї продукції компанія використовує інноваційні технології та новітнє обладнання. Труба мідна для кондиціонерів від цього бренду відповідає стандарту якості США, що випускається в різних діаметрах.

Переваги мідних труб

В Україні можна купити мідну трубу для кондиціонера із різними робочими характеристиками. Товщина стінок трубок може змінюватись від 0,7 мм до 1,5 мм. Такі вироби можуть з'єднуватися герметично методом паяння.

Якісна мідна труба має ряд переваг:

 • підвищена стійкість до корозії;
 • простота та зручність монтажу;
 • висока пропускна спроможність;
 • стійкість до температурних коливань;
 • міцність, стійкість до механічних пошкоджень та високого тиску;
 • екологічність та безпека для здоров'я людини;
 • висока гнучкість та пластичність;
 • сумісність із холодоагентами будь-якого типу.

Труба мідна для кондиціонерів – ціна за метр

Продукція різних брендів трохи відрізняється своєю вартістю. Ми продаємо мідні труби для кондиціонерів і оптом і в роздріб, залежно від обсягів і регулярності закупівель. В інтернет магазині «Кондиціонери України» є різна мідна труба для кондиціонерів ціна за метр і за бухту.


Часті питання та відповіді

 • ✅ Мідна труба для кондиціонерів оптом – де купити?
  Замовити мідні трубки оптом можна в інтернет магазині «Кондиціонери України». У каталозі представлені вироби різних діаметрів від найкращих світових брендів, а ціна бухти при оптовому замовленні буде значно нижчою від роздрібної вартості.
 • ✅ Які трубки потрібні для кондиціонера?
  Для монтажу кондиціонерів використовуються мідні труби діаметром 6,35 мм, 9,52 мм, 12,7 мм, 15, 88 мм, 19,05 мм, 22,23 мм. Для одного пристрою потрібні вироби з різними діаметрами. Точну кількість метрів виробу може розрахувати майстер встановлення.
 • ✅ У яких випадках проводиться паяння мідних труб кондиціонера?
  Паяння мідних труб кондиціонера проводиться у разі, якщо під час монтажу необхідно подовжити магістраль фреонопроводу. Також труба мідна для кондиціонерів паяється для прокладання фреонопроводів великого діаметра 19,05 мм, 22,23 мм та більше.
 • ✅ Що таке розвальцювання (вальцювання) трубок кондиціонера?
  Розвальцювання виробів виконується спеціальним інструментом – вальцівкою. Для роботи з ним потрібні практичні навички. При порушенні технології на торцях утворюються мікротріщини, які можуть призвести до втрати герметичності та витоку фреону з холодильного контуру. Якісно виконати вальцювання може лише досвідчений майстер.
5 (12)
Корисна інформація