0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Ірпінь

RU

Магазин кондиціонерів в Ірпіні

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як вибрати кондиціонер. Яку спліт-сис...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ Найважливіші...

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


 

Продаж кондиціонерів в Ірпені є профільним напрямком діяльності компанії «Кондиціонери України». Кондиціонери в Ірпені дозволяють вирішити задачу підтримання максимально комфортного мікроклімату в будь-яку пору року. Всередині приміщення, де встановлений і працює кондиціонер, у літню спеку буде прохолодно, також можна купити та встановити кондиціонер в Ірпені для обігріву. Діапазон зовнішніх температур, в якому кондиціонер може працювати в якості обігрівача, залежить від типу компресора.

Купити інверторний чи неінверторний кондиціонер

Якщо ви плануєте купити кондиціонер для квартири в Ірпені, підбираєте модель для приватного будинку, офісу, торгової точки, необхідно зробити вибір між інверторним і неіверторним кондиціонером.

 

Неінверторні (звичайні, традиційні) кондиціонери ще називають ON-OFF (вмк-вимк). Це пов'язано з принципом роботи їх компресора:

 

Цикл роботи неінверторного кондиціонера складається з включень-виключень компресора, що чергуються, включений агрегат завжди працює на повну потужність. Ця обставина у поєднанні з піковими навантаженнями в момент пуску двигуна веде до значного споживання електроенергії. Робота такого кондиціонера супроводжується відчутним шумом зовнішнього блоку, в якому розташований компресор, а також досить інтенсивним зносом силового агрегату.

 

Компресор інверторного типу працює на повну потужність тільки на початку циклу, з моменту включення та до досягнення заданої температури. Після цього він не відключається, а переходить у режим роботи на малих обертах, споживаючи мінімум потужності. Цього достатньо для підтримання досягнутої температури, а якщо вона починає істотно відхилятися від потрібних показників або користувач змінює налаштування, кількість обертів кондиціонера збільшується.

 

На інверторний кондиціонер ціна в Ірпені вище, ніж на традиційний, але він значно більш економічний:

 

Крім того, інверторні кондиціонери в Ірпені затребувані за рахунок мінімального рівня шуму та точного підтримання температури без відчутних коливань (відхилення від заданого значення не перевищують 0,5°). Нарешті, якщо потрібно купити кондиціонер з встановленням в Ірпені для повноцінного обігріву протягом зими, слід вибрати інверторну модель. Звичайні кондиціонери, за рідкісним винятком, працюють на обігрів при температурі до -5 або -7°С, в той час як у інверторних нижня межа цього температурного діапазону зсунута до -15. Також у продажу є теплові насоси, які виконують функцію обігрівача в мороз до -25 і навіть -35°С.

Магазин кондиціонерів в Ірпені

Кондиціонери відомих брендів за конкурентною ціною та інша кліматична техніка в Ірпені представлені в асортименті інтернет-магазину компанії «Кондиціонери України». На сайті можна вивчити описи та технічні характеристики, уточнити вартість кондиціонера в Ірпені та термін гарантії, порівняти кілька моделей, замовити доставку. Також ми займаємося монтажем, ремонтом і сервісним обслуговуванням кондиціонерів в Ірпені.

Пункти видачі кондиціонерів в Ірпіні

Забрати кондиціонер ви можете у наших пунктах видачі. Відділення Нової Пошти, Ірпінь:

 

№ відділення Адреса

№ 1

Ірпінь, вул. Антонова (ран. Ленінградська), 4б

5 (1)