0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, Пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Гарантія

Ми впевнені в якості нашої продукції, а тому надаємо своїм покупцям максимально можливу і тривалу гарантію.

Терміни гарантії

Гарантійний термін на товар може бути позначений в місці, обраному виробником – в технічному паспорті товару або ж на окремому документі (гарантійному талоні), який додається до продукції. При цьому термін гарантії встановлюється в залежності від корпоративної політики бренду, кожним виробником окремо та може варіюватися від 1 року до 5 років.

Якщо Ви не можете знайти інформації про гарантію на товар або не можете розібратися в гарантійних умовах – дізнайтесь більше у менеджера нашої компанії.

Гарантійні умови

У разі, якщо в ході експлуатації товар вийшов з ладу, і на нього поширюється гарантія, Ви можете зв'язатися з нами для визначення подальших дій.

Після узгодження нюансів і визначення зручного для Вас часу, ми направимо майстра сервісного центру для огляду пристрою. Якщо це можливо, поломка буде усунена за допомогою заміни несправної деталі на місці. При необхідності, несправний блок може бути демонтований і відправлений в сервісний центр виробника або замінений на новий.

Повернення товару

Протягом 14 днів з моменту покупки, за умови наявності оригінального чека, неушкодженої упаковки і збереження зовнішнього вигляду пристрою, Ви можете повернути товар назад або замінити його на інший. Однак це можливо лише в тому випадку, якщо він не був використаний і має повну комплектацію.

4.2 (5)