0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Як вибрати кондиціонер для дому, квартири, офісу. Важливі поради.

— субота, 11 травня 2024, 16:25

Як вибрати кодиціонер фото

 

Досить популярним в Google є запит: "Як вибрати кондиціонер". А в спекотне літо він особливо актуальний. Якщо ви зараз читаєте цей текст, очевидно ви плануєте купити кондиціонер, але, як і належить, перед цим хочете дізнатися думки та рекомендації експертів галузі.


Найкраще в цьому випадку скористатися консультацією фахівців компанії "Кондиціонери України", які мають понад 15 років досвіду роботи на ринку кліматичної техніки.


Але, якщо у вас є 15 хвилин вільного часу та бажання отримати ексклюзивну інформацію на тему "як підібрати кондиціонер" - прочитайте цю статтю до кінця і ви зможете консультувати своїх родичів, друзів і знайомих у цьому питанні. Тож почнемо.

Як вибрати кондиціонер або спліт систему

 

Кондиціонер чи спліт система фото

 

Кондиціонер та спліт система – це 2 еквівалентні поняття. І те й інше широко використовуються покупцями. Але якщо все ж таки розібратися, то між ними існує певна різниця і її варто враховувати при виборі кліматичного пристрою.


Кондиціонери – це техніка, яка служить для підтримки комфортної або необхідної температури повітря в приміщеннях різного призначення. Вони бувають двох типів: моноблочні та двоблочні.


Моноблоки – це кондиціонери, які мають один корпус, всередині якого розташовані всі вузли та деталі: компресор, теплообмінники, вентилятор, система автоматики.


Кондиціонери, які складаються з двох блоків, мають загальну назву - спліт-системи, від англійського слова "split" - розділяти (в даному контексті йдеться про поділ на внутрішню та зовнішню частини). У таких кондиціонерів компресор (основний робочий вузол) знаходиться у зовнішньому блоці. А у внутрішньому – знаходяться теплообмінник, вентилятор, блок автоматики та фільтруючі елементи.

 

Спліт системи та моноблоки фото

 

Отже, кондиціонери – це загальна назва одного з видів кліматичного обладнання, а спліт-системи та моноблочні системи – це 2 підвиди кондиціонерів, що відрізняються між собою конструкцією.


В Україні в загальному обсязі продажів кондиціонерів усіх типів спліт системи займають понад 95%, а моноблочні – менше 5%. Саме тому покупці часто асоціюють один з одним поняття "кондиціонер" та "спліт система" і не бачать між ними великої різниці.


Типи спліт систем кондиціонування:

 

Види спліт систем фото

 

 

Конструктивно спліт системи відрізняються між собою типом внутрішнього блоку. Коли та в яких умовах застосовується кожен із них залежить від призначення об'єкта та від особливостей приміщення.

Для побутового сегменту (квартири, приватні будинки, невеликі офіси) у 95% випадків використовуються настінні кондиціонери.


Касетні, канальні, підлогово-стельові та колонні кондиціонери обирають для рішень у комерційному секторі (великі офіси, магазини та супермаркети, кафе та ресторани, салони, спортзали, АЗС тощо)

 

Кондиціонери для магазинів та ресторанів фото

 

Окремо варто виділити мультиспліт системи. Конструктивною особливістю кондиціонерів цього типу є те, що до одного зовнішнього блоку можна підключити від 2 до 6 внутрішніх. Такі "мульти кондиціонери" застосовують у випадках, коли на фасаді будівлі фізично неможливо розмістити кілька зовнішніх блоків або власник з естетичних міркувань не хоче псувати екстер'єр. Вартість мульти-спліт системи з одним зовнішнім і двома внутрішніми блоками буде на ~35% дорожче, ніж вартість двох окремих інверторних кондиціонерів.


Також існує окремий тип мультизональних систем кондиціонування зі змінною витратою холодоагенту – VRF (від англ. Variable Refrigerant Flow). Ці системи переважно використовуються в комерційному секторі для великих об'єктів (бізнес-центри, готелі, торговельні приміщення), але іноді застосовуються і для кондиціонування приватних будинків. Така система має потужний зовнішній блок (або каскад з декількох блоків) і від 10 до 100 і більше внутрішніх блоків, об'єднаних в один гідравлічний контур.

 

VRF кондиціонери фото

 

 

Інвертор (inverter) чи звичайний (on/off)? Який кондиціонер вибрати і в чому відмінність?

 

Кондиціонер інвертор фото

 

Якщо ви маєте достатній бюджет, однозначно купуйте та встановлюйте інверторний кондиціонер. У порівнянні зі звичайним він має низку важливих переваг і лише один недолік – більш висока вартість. Давайте розберемося які переваги мають інвертори і чому за них все-таки варто доплатити.

 

Головна відмінність інверторного кондиціонера від звичайного є принцип управління потужністю. За цю характеристику в будь-якій спліт системі відповідає основний агрегат – компресор.

 

У звичайному пристрої продуктивність компресора підтримується на одному постійному рівні, а кондиціонер працює за принципом "вкл." / "викл." (Від англ. on / off) - коли температура в приміщенні досягає заданого значення він вимикається, коли температура підвищується на 1,5 - 2 ° С, знову включається.


В інверторному кондиціонері продуктивність компресора може плавно регулюватися за допомогою спеціального перетворювача - інвертора. Він дозволяє перетворювати змінний струм на постійний і навпаки, що дозволяє контролювати частоту обертів ротора компресора, а відповідно і потужність кондиціонера.

 

Головні переваги інверторного кондиціонера:

 

Інверторний кондиціонер переваги фото

 


 

Теплові насоси повітря-повітря як окремий клас інверторних кондиціонерів

 

Тепловий насос повітря-повітря фото

 

 

Зовні інверторний кондиціонер та тепловий насос повітря-повітря практично нічим не відрізняються. Єдина різниця, яку можна помітити візуально – це більш габаритний зовнішній блок теплового насоса.

 

Головне, чим вони відрізняються між собою – це комплектація зовнішнього блоку. У повітряних теплових насосів додатково встановлено:

 

Зовнішній блок теплового насосу компресор фото

 

Дані заводські опції дозволяють перетворити інверторний кондиціонер на високоефективний тепловий насос повітря-повітря. Температура довкілля, коли він здатний обігрівати приміщення може досягати -30°С. Найвищий клас енергоефективності А+++ мають теплові насоси із використанням двоступеневих (2 Stage) компресорів.


 

Класи енергоефективності кондиціонерів та теплових насосів

 

Кондиціонер – це кліматичний пристрій, який, споживаючи електричну енергію, здатний перетворити її на холодильну або теплову. Чим менше електроенергії він споживає і чим більше виробляє, тим енергоефективнішим він вважається.


Співвідношення між кількістю спожитої енергії та виробленої потужності називається коефіцієнтом енергоефективності. Під час роботи на холод він маркується EER, під час роботи на тепло – COP.

 

Також розрізняють сезонні коефіцієнти енергоефективності:

 

➥SEER – під час роботи на холод

➥SCOP – під час роботи на обігрів.

Дані коефіцієнти визначають співвідношення між кількістю спожитої електроенергії та виробленої холодильної / теплової потужності за рік.

 

Значення коефіцієнтів енергоефективності:

 

SEER (охолодження):

➥B (4,6 – 5,1)

➥A (5,1 – 5,6)

➥А+ (5,6 – 6,1)

➥А++ (6,1 – 8,5)

➥A+++ (більше 8,5)

 

SCOP (обігрів):

➥B (3,1 – 3,4)

➥A (3,4 – 4,0)

➥А+ (4,0 – 4,6)

➥А++ (4,6 – 5,1)

➥A+++ (більше 5,1)

 

В Україні кондиціонери із класом енергоефективності "B" вже практично не зустрічаються, а якщо й зустрічаються, то дуже рідко.

 

Клас "А" мають звичайні on/off спліт системи (наприклад, Olmo OSH-08LDH Inventa Deluxe), але і вони вже поступово відходять, так як енергозберігаючі інверторні технології стають все більш затребуваними.

 

У недалекому майбутньому на ринку залишаться лише моделі кондиціонерів із найвищими коефіцієнтами енергоефективності "А+", "А++" та "А+++".

 

Найвищим показником енергозбереження "А+++" мають теплові насоси класу "повітря-повітря", які оснащені додатковими комплектуючими для ефективної роботи на обігрів у зимовий період часу, а також найчастіше сучасним 2-ступеневим компресором.


На якому фреоні вибрати кондиціонер

 

У побутових та комерційних системах кондиціювання використовуються 2 основні види фреону: R410a та R32. До 2015 року фреон R410a був основним холодоагентом при виробництві кондиціонерів. Але починаючи з 2016 року всі виробники взяли курс на застосування фреону R32. Це пов'язано з екологією. Фреон R32 має найнижчий на сьогодні коефіцієнт ПГП (потенціал глобального потепління), тобто вважається найбільш екологічно дружнім, не руйнує озоновий шар атмосфери.

 

На сьогоднішній день вже понад 80% всіх кондиціонерів у світі заправлені фреоном R32. Енергоефективність хладагента R32 більш висока, ніж у фреону R410a, при цьому він є самозаймистим на відміну від R410. Але умов займання R32 практично досягти досить складно. Для цього потрібно, щоб його концентрація в повітрі була від 15% до 30%, а температура становила ~500 °C.

 

Як висновок, для кінцевого споживача немає істотної різниці, на якому фреоні працює кондиціонер. Ефективність роботи системи кондиціонування не залежить від виду холодоагенту, що використовується. Різниця між фреонами R410a та R32 обмежується лише ступенем впливу на навколишнє середовище у разі витоку. Інша справа, що незабаром R410a зовсім перестане використовуватися при випуску кондиціонерів і його ще якийсь час будуть виробляти і використовувати тільки для обслуговування спліт-систем, що знаходяться в експлуатації.


 

Якого бренду кондиціонер краще вибрати

 

На сьогоднішній день в Україні налічується близько 100 брендів кондиціонерів. Так, кількість величезна. Тому для людини, яка вперше стикається з вибором спліт-системи та її торгової марки, визначитися не так вже й просто. Нерідко, покупці вибирають бренди спліт-систем за принципом: "маю пральну машину Bosch - куплю й кондиціонер Bosch" або "телевізор у мене Samsung, нехай і кондиціонер буде тієї ж марки". В принципі нічого поганого в цьому немає, такий підхід теж працює. Але, якщо ви хочете максимально усвідомлено підійти до вибору кондиціонера, тоді зверніть увагу на деякі важливі моменти.

 

Слід розуміти, більшість маловідомих брендів кондиціонерів у недорогому ціновому сегменті – це OEM марки (від англ. Original Equipment Manufacturer). Їхні назви та логотипи були розроблені в Україні, а виробництво техніки здійснюється на потужностях великих китайських заводів. Вибираючи кондиціонер будь-якого бюджетного бренду OEM, обов'язково переконайтеся в наявності сервісного центру у компанії-представника торгової марки. Тому що питання підтримки гарантії для недорогих спліт-систем є критично важливим.

 

У свою чергу, відомі світові бренди, такі як Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Panasonic, Daikin, Samsung, LG, Gree, Midea, Hisense, Haier, Midea мають власні виробничі потужності, замкнутий цикл виробництва та науково-дослідницьку базу. Кондиціонери цих торгових марок на наш погляд заслуговують на найбільшу довіру.

 

ТОП-10 брендів кондиціонерів за якістю та надійністю на нашу думку виглядає так:

 

1. Mitsubishi Electric

2. Daikin

3. Mitsubishi Heavy

4. Panasonic

5. Samsung

6. LG

7. Gree

8. Cooper&Hunter

9. Haier

10. Midea


 

За допомогою сучасного кліматичного обладнання можна створити комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні. Як вибрати кондиціонер, щоб він ефективно виконував свої функції?

 

При покупці важливо враховувати технічні характеристики пристрою та особливості приміщення, де воно буде використовуватися. Зробити правильний вибір спліт системи допоможуть фахівці компанії Кондиціонери України, підібравши оптимальний кондиціонер для будь-якого приміщення.


Як підібрати кондиціонер

Ключовим параметром кондиціонера є його продуктивність (потужність). Вона визначається здатністю спліт-системи охолоджувати або нагрівати повітря у приміщенні до заданої температури за одиницю часу. Продуктивність пристрою безпосередньо залежить від потужності компресора, тому цей параметр є найважливішим критерієм вибору. Необхідно також враховувати площу приміщення та інсоляцію (параметр, що залежить від розміру вікон та орієнтації по сторонах світу: Південь / Захід / Схід / Північ) – це значно впливає на теплопритоки, які необхідно компенсувати.


Різні типи та моделі спліт-систем мають своє призначення та функціонал. З охолодженням повітря в кімнаті чудово впорається недорога настінна модель. Вона має компактні розміри, проста в монтажі та експлуатації. Більш дорогі кондиціонери мають низку додаткових опцій: очищають повітря за допомогою плазмового фільтра; іонізують іонами срібла; працюють на обігрів до -30 ° C; мають автоматичний режим підтримки температури +8°C, можуть подавати свіже повітря до приміщення. Ці критерії важливо враховувати при покупці, оскільки від них залежить ціна кондиціонера.


Як правильно вибрати кондиціонер за потужністю

Правильний підбір потужності компресора дозволить кондиціонеру ефективно справлятися із завданням охолодження або обігріву приміщень, при цьому раціонально використовувати електроенергію. Продуктивність спліт системи визначається залежно від площі приміщення – на кожні 10 м² потрібно приблизно 1 кВт потужності (в стандартних умовах квартири, житлового будинку чи невеликого офісу).


Важливо також враховувати додаткові фактори:
 


Як вибрати кондиціонер для дому?


При виборі та купівлі Ви можете самостійно врахувати всі вищевказані критерії підбору. Але, все ж таки, рекомендуємо додатково проконсультуватися з одним з наших технічних фахівців по телефону, щоб переконатися в правильності обраної моделі.

 


Як вибрати кондиціонер за площею

Кожна модель кондиціонера має певний показник потужності BTU/h. Він зазначений у технічній документації та позначає холодопродуктивність (теплопродуктивність) пристрою. Показник BTU/h може становити 7000, 9000, 12000, 18000, 24000, 30000, 36000, 48000, 60000. Запитуючи, як вибрати кондиціонер для квартири, важливо насамперед порахувати площу приміщення і підібрати модель:
 



 

Кондиціонер: як вибрати функції пристрою

 

Знаючи, як вибрати кондиціонер за площею, можна замовити пристрій з необхідною потужністю. Не менш важливо враховувати функціонал моделі. Крім охолодження та нагрівання повітря сучасна спліт-система часто має низку інших корисних опцій:
 


 

Який кондиціонер вибрати: види пристроїв

Залежно від характеристик кондиціонери можуть бути побутовими, комерційними (напівпромисловими) та промисловими.

Побутові пристрої (в основному спліт-системи настінного типу) відрізняються компактними розмірами та призначені для експлуатації в окремій кімнаті квартири чи офісу. Їхня потужність не перевищує 7 кВт (24000 BTU/h).


Моделі комерційного класу мають потужність від 8 до 20 кВт. Їх також називають напівпромисловими та встановлюють у магазинах, котеджах, офісах 100 – 200 м², ресторанах, АЗС тощо.


Максимальну продуктивність мають агрегати промислового класу, потужність яких може становити від 30 кВт до 1 МВТ. Вони використовуються у великих офісних та торгових центрах, лікарнях, промислових залах з великою площею.
 


Як вибрати кондиціонер у квартиру, магазин чи офіс?

 

Для квартир, офісних приміщень і маленьких магазинів зазвичай достатньо агрегатів потужністю 2 кВт, 2,5 кВт, 3,5 кВт (7000 BTU/h, 9000 BTU/h, 12000 BTU/h).

 

У спальню або дитячу рекомендуємо встановлювати інверторний тип кондиціонера 9000 BTU/h, тому що dc inverter тихо працює та більш точно підтримує задану комфортну температуру. Якщо є мета заощадити бюджет, то на кухню можна купити on/off спліт-систему 12000 BTU/h, вона на 30–35% дешевша за інверторну.


 

Для офісних приміщень потрібно враховувати низку додаткових параметрів підбору:

 

Для невеликих магазинів до 100 м² також підійдуть настінні кондиціонери. Але через теплопритоки від торгового обладнання потужність спліт-системи буде вищою: 24000 BTU/h, 30000 BTU/h, 36000 BTU/h. Якщо вам потрібно тільки охолоджувати торгове приміщення, підійде проста on/off система. Якщо потрібно грітися в зимовий час, розглядайте тепловий насос повітря-повітря до -25°C.



 

Як вибрати кондиціонер для будинку?

 

Для підтримки потрібної температури у приватному будинку можна використовувати кілька звичайних спліт систем (1 внутрішній + 1 зовнішній блок). Але більш практично буде застосувати мульти-спліт систему (з одним зовнішнім блоком і з можливістю підключення до шести внутрішніх). Така система кондиціонування дуже практична, тому що не захаращує фасад будівлі великою кількістю кондиціонерів. До того ж, вартість її буде приблизно така ж як і сумарна вартість кількох звичайних сплітів.

Мульти-спліт системи призначені для об'єктів, де необхідно встановити кондиціонери на 2, 3, 4 кімнати і навіть на 5, 6 кімнат одночасно. Перевага очевидна – один зовнішній блок, який можна розмістити у спеціально відведеному місці. Але є і недолік - при виході з ладу зовнішнього юніту всі приміщення залишаються без клімату системи до моменту її відновлення.


 

Як вибрати мульти-спліт систему на 2 кімнати

 

Мульти-спліт система на 2, 3 або 4 кімнати – це чудове рішення для великих квартир, приватних будинків чи офісів. Для вибору системи multi split потрібно правильно визначити продуктивність зовнішнього блоку. Для цього на кожну кімнату підбирається відповідний внутрішній блок, потім підраховується їх сумарна потужність - це і буде значення продуктивності зовнішнього блоку. Якщо внутрішніх блоків від 3 до 6, тоді враховується коефіцієнт одночасності включення – 0,85, оскільки досить рідко всі кондиціонери бувають включені одночасно.

 

Приклад розрахунку мульти-спліт системи для 4-х кімнатної квартири

Площа кімнат квартири: 12 м2, 16 м2, 18 м2, 25 м2. Відповідні внутрішні блоки: 7000 BTU (2 кВт), 7000 BTU (2 кВт), 9000 BTU (2,5 кВт), 12000 BTU (3,5 кВт). Сумарна холодопродуктивність внутрішніх блоків: 35000 BTU (~10 кВт). З огляду на коефіцієнт одночасності роботи 0,85 – допустимо вибрати зовнішній блок потужністю ~8,5 кВт.

 

Як правильно вибрати кондиціонер для спальні

Для зручного нічного сну необхідна температура повітря не вище 18℃. У теплу пору року створити такі умови можна лише за допомогою спліт-системи. Як вибрати кондиціонер для квартири з однією кімнатою, яка одночасно є вітальнею і спальнею? В цьому випадку варто замовити модель з такими характеристиками:
 

 

Крім правильно підібраної потужності, потрібно ще враховувати і тип спліт системи. Для кожного конкретного об'єкта можна вибрати оптимальний варіант внутрішнього блоку, щоб задовольнити і практичні і естетичні потреби.

Розглянемо види кондиціонерів за типом внутрішніх блоків.
 

⇒ Настінні кондиціонери

 

Настінні кондиціонери фото

 

Класичним варіантом для спальні, вітальні чи невеликого офісу є настінні моделі, внутрішні блоки яких встановлюються на стіні за допомогою монтажної карти. Настінна спліт-система відрізняється компактними розмірами, простотою монтажу та експлуатації. Зовнішній блок пристрою найчастіше розташовується під вікном зовні приміщення, його зручніше всього обслуговувати. Настінні моделі, залежно від класу, можуть мати різний набір функцій та є найпопулярнішими серед кондиціонерів побутового сегменту.


⇒ Теплові насоси повітря-повітря

 

Тепловий насос повітря-повітря фото

 

Якщо питання стоїть у тому, як вибрати кондиціонер для обігріву, варто купити тепловий насос повітря-повітря. Такий тип пристроїв зовні нічим не відрізняється від настінної спліт-системи, має внутрішній блок, з'єднаний фреонопроводом із зовнішнім блоком. Але на відміну від звичайного кондиціонера спліт-система heat pump air-to-air має ряд додаткових елементів комплектації: підігрів картера компресора, підігрів дренажного піддону зовнішнього блоку, регулятор швидкості обертання вентилятора та температури конденсації, датчики та реле автоматики.


Цей тип обладнання дуже поширений в Україні. Його використовують як у приватному будівництві, так і на комерційних об'єктах. Тепловий насос повітря-повітря здатний стабільно забезпечувати обігрів взимку як у звичайній квартирі, так і в торгових приміщеннях, кафе, магазинах. Його температурний діапазон становить від -30°C до +54°C.


⇒ Підлогово-стельові кондиціонери

 

Підлогово-стельовий кондиціонер фото

 

Як вибрати спліт систему, яка займатиме мінімум місця та створить у приміщенні комфортні умови? У такій ситуації непоганим варіантом стануть підлогово-стельові моделі. Маючи відмінні конструктивні особливості, вони здатні рівномірно розподіляти охолоджені чи нагріті повітряні маси. Встановлюються в приміщеннях великої площі під стелею або на стіні біля підлоги, кріпляться за допомогою консолей і гармонійно вписуються в інтер'єр.


Підлогово-стельові кондиціонери відносно нескладні у монтажі. Працюють з великою ефективністю по повітропродуктивності. Їх також можна використовувати для обігріву при температурі до -20°C. Такі моделі ідеальні для середніх та великих приміщень, особливо для магазинів, торгових приміщень та ресторанів, де часто висота стель вище 3 м.


⇒ Касетні кондиціонери

 

Касетний кондиціонер фото 1

 

Як підібрати кондиціонер для офісу, магазину чи супермаркету? Для таких приміщень можна замовити касетні моделі, що монтуються за підвісною стелею. Вони розповсюджують охолоджені повітряні потоки в 4-х напрямках одночасно, тому зазвичай розташовуються в центрі приміщень (для ефективного розподілу повітря рекомендується, щоб приміщення було правильною квадратною формою).


Касетні кондиціонери можуть підтримувати режим притоку свіжого зовнішнього повітря, для цього використовується гнучкий гофрований повітропровід діаметром 100 мм. Їх рекомендується встановлювати у приміщеннях із висотою стелі від 3 м. Касетні моделі мають досить високу ціну, але швидко окупаються при використанні у приміщеннях із великою площею. Вони практично непомітні для очей, можна побачити лише їхню декоративну лицьову панель у підвісній стелі. Касетний тип кондиціонерів відрізняються високою повітропродуктивністю, відносно тихою роботою внутрішнього блоку та функціональністю, мають 2 типи пультів управління на вибір: стаціонарний провідний або дистанційний інфрачервоний.


⇒ Колонні кондиціонери

 

Колонний кондиціонер фото

 

Як вибрати кондиціонер у квартиру великої площі, з високими стелями та дизайнерським ремонтом? В Україні можна замовити колонні моделі спліт-систем, які ефективно охолоджують повітря на площі до 100 м² з висотою стель до 4 м. Незважаючи на свою громіздкість, такі кондиціонери здатні стати цікавою особливістю інтер'єру. Їх встановлюють у кут приміщень задля економії корисного простору. Ідеально підходять для просторих приміщень студій, просторих холів, ресторанів, кінотеатрів, конференц залів.

Корпус внутрішнього блоку колонної моделі має витягнуту прямокутну форму. Ключовою перевагою такого агрегату є його висока повітропродуктивність, яка поєднується з простотою та зручністю експлуатації.


⇒ Канальні кондиціонери

 

Канальний кондиціонер фото

 

Пристрої такого типу мають особливу специфіку монтажу і часто є елементом центральної кліматичної системи. Внутрішній блок канального кондиціонера встановлюються за підвісною стелею за допомогою шпильок, шайб та цанг. Він здатний охолоджувати повітря у просторих залах із великим скупченням людей. Крім внутрішнього та зовнішнього блоків такі пристрої мають розгалужену систему вентканалів з оцинкованої сталі, які забезпечують рівномірний розподіл охолоджених або нагрітих повітряних мас через дифузори або решітки.


Встановлюючи канальну спліт-систему, важливо знати як правильно вибрати кондиціонер за потужністю та повітропродуктивністю, а також розрахувати аеродинамічні параметри системи повітроводів. Такий підбір та розрахунок здатний здійснити лише досвідчений інженер-проектувальник. Тому перед покупкою канального кондиціонера обов'язково замовляйте проектні роботи. Це дозволить отримати ефективну систему центрального кондиціювання та вентиляції, яка забезпечить необхідні комфортні умови на вашому об'єкті. Канальні кондиціонери універсальні – їх використовують як для квартир та котеджів, так і для великих офісів, конференц-залів, промислових об'єктів, великих торгових центрів.


⇒ Мобільні кондиціонери

 

Мобільний кондиціонер фото

 

Як вибрати мобільний кондиціонер? При покупці враховується холодильна потужність компресора, а також архітектурні особливості об'єкта. Переконайтеся, що у вашому приміщенні є можливість відводу теплого повітря, яке виробляється мобільним кондиціонером.

Це здійснюється за допомогою гофрованої труби діаметром 125 мм та довжиною 1,5 м, яка йде в комплекті. Для цього переносний кондиціонер повинен знаходитися поряд з вікном, так як необхідно вивести патрубок у віконну стулку, що відкривається або ж в отвір в стіні, попередньо пробурений з цією метою.

 

Мобільний кондиціонер має як плюси так і мінуси:

Серед плюсів:

 

Мінуси:

 

Але, все-таки, він є хорошим варіантом у ситуаціях, коли неможливо встановити стаціонарну настінну спліт-систему.



Як вибрати кондиціонер за ціною

 

Ціна кондиціонерів визначається його потужністю та функціоналом. Побутові спліт системи мають порівняно невелику продуктивність і коштують дешевше. Вартість на моделі комерційного та промислового класу буде значно вищою, адже таке обладнання здатне створювати комфортний температурний режим у приміщеннях великого обсягу.


Від чого залежить вартість кондиціонера?

Насамперед ціна кондиціонера визначається його класом. Розглянемо 3 основні класи спліт систем за якістю:


Економ клас


Не дивлячись на низьку вартість від 9 000 грн., такі кондиціонери мають базовий перелік функцій, але при цьому ефективно справляються з охолодженням приміщень і відрізняються простотою в експлуатації.

 

Недорогі кондиціонери мають низку недоліків:

 

Переваги дешевих кондиціонерів:

 

У Києві та інших містах України можна замовити такі надійні бюджетні кондиціонери, як Olmo, Midea, TCL, Osaka, Ardesto та інші.

 

Бізнес клас


У спліт системах середнього класу ідеально поєднується ціна та якість. Вартість стартує від 17000 грн. Ці моделі мають додаткові функції, а також характеризуються якіснішими матеріалами та надійною збіркою.

 

Переваги кондиціонерів середнього сегменту:

 

Недоліки кондиціонерів бізнес-класу:

 

Найвідоміші виробники таких спліт систем - бренди Samsung, LG, Mitsubishi Heavy, Panasonic, Gree, а також компанія Cooper&Hunter (C&H),


 

Люкс клас


Кондиціонери преміального рівня – це обладнання, під час випуску якого виробники максимально приділяють увагу деталям. Такі моделі мають стильний сучасний дизайн, наявність варіантів кольорів внутрішніх блоків, виготовляються з найкращих матеріалів та оснащуються передовими компресорами найвищої якості. Двоетапний виробничий контроль дозволяє максимально знизити рівень відмов техніки. Ціна таких спліт систем стартує від 30 000 грн.

 

Переваги преміальних кондиціонерів:

 

Єдиний недолік спліт систем люкс сегмента:

 

Лідерами світового ринку у виробництві кондиціонерів преміум класу є бренди Daikin та Mitsubishi Electric. Купуючи техніку від цих брендів, ви отримуєте найкращий продукт. За наявності фінансових можливостей рекомендуємо придбати саме це обладнання.



Як вибрати кондиціонер в інтернет магазині "Кондиціонери України"

 

У Києві та інших містах України можна замовити кондиціонер для приміщень різного призначення. Оформити замовлення легко онлайн на сайті інтернет магазину Air-conditioner.ua. Менеджери компанії підкажуть, як вибрати побутовий кондиціонер для житлового приміщення за найкращою вартістю. Запропонують відповідну техніку для магазину, офісу, комерційного чи виробничого приміщення.


У каталозі інтернет магазину представлена оригінальна якісна техніка найкращих світових брендів. Кондиціонери мають гарантію від 1 до 5 років, залежно від торгової марки. Гарантія на монтаж кондиціонера складає 12 місяців. Доставка обладнання здійснюється на склад перевізника або адресно на об'єкт до будь-якого населеного пункту України.

 

Зв'яжіться з нами для консультації або залиште заявку на сайті, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин!

 

 

4.9 (21)

Читайте також:

ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як почистити кондиціонер самому в дом...

Чи можливо почистити кондиціонер якісно самостійно ⚠️

З Днем Незалежності, Україно!

Вітаємо з Днем незалежності всіх українців!

Cпоживання кондиціонера: що потрібно ...

☝️ Важлива інформація про споживання кондиціонера

Коментарі

Відгуків ще немає. Будьте першим!

Залишити відгук [Вхід]