0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Городня

RU

Магазин кондиціонерів в Городні

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


Кондиціонери й інша кліматична техніка в Городні встановлюються в житлових і комерційних приміщеннях різної площі. Магазин кондиціонерів у Городні пропонує рішення для дому, офісу, готельно-ресторанного бізнесу й інших об'єктів. На кондиціонер ціна в Городні залежить від його бренду, продуктивності, особливостей монтажу. Також усім, хто планує купити кондиціонер у Городні, потрібно зробити вибір між інверторним і неінверторним пристроєм.

Принцип роботи інверторних і неінверторних кондиціонерів

Бажаючі купити кондиціонер для квартири в Городні зазвичай вибирають спліт-систему, один блок якої встановлюється всередині приміщення, інший монтується зовні. У кожному блоці є теплообмінник, при монтажі системи їх з'єднують фреонової магістраллю – мідними трубками, по яких циркулює холодоагент. Найважливіші компоненти спліт-системи:

Принцип роботи компресора інверторного та неінверторного кондиціонера різниться. Неінверторні (традиційні) кондиціонери в Городні ще називають on/off (вкл/викл). Потрібна температура підтримується шляхом періодичних включень-виключень компресора, а число оборотів двигуна, від якого залежить споживана потужність і теплопродуктивність, після включення залишається незмінним. Через часті пуски компресора збільшується його знос, витрати електроенергії та рівень шуму, а температура в приміщенні постійно коливається в діапазоні 2°.
Інверторний компресор після включення працює постійно, без відключень, але на різних оборотах. Потужність регулюється плавно, перепади температури в приміщенні не перевищують 0.5°, скорочується енергоспоживання та знос компресора. Для тих, хто хоче купити кондиціонер в Городні для використання в зимовий час, важливим аргументом на користь інверторних моделей є здатність працювати на обігрів в мороз до -15°. А теплові насоси (різновид інверторних кондиціонерів) можуть обігрівати приміщення і при більш низьких температурах.

Купити та встановити кондиціонер у Городні

Продаж кондиціонерів у Городні – один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Кондиціонери України», яка також займається монтажем, ремонтом, обслуговуванням кліматичної техніки. Вибрати кондиціонер з відповідною ціною та технічними характеристиками можна в інтернет-магазині. Визначитися з вибором допоможе консультація менеджерів, для отримання якої можна заповнити форму на сайті або зателефонувати. Також можна уточнити вартість кондиціонера в Городні (для моделей, які поставляються під замовлення). А бажаючі купити кондиціонер з встановленням у Городні можуть замовити професійний монтаж, на який дається гарантія.

5 (1)