0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Глухів

RU

Магазин кондиціонерів в Глухові

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як вибрати кондиціонер. Яку спліт-сис...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ Найважливіші...

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


Купити кондиціонер – значить, інвестувати у підвищений комфорт. Системи кондиціювання дозволяють регулювати температуру повітря, при необхідності його осушувати і роблять перебування в приміщенні максимально приємним.

Продаж кондиціонерів у Глухові: види кондиціонерів, їх технічні характеристики та сфера застосування.

Усі кондиціонери поділяються на пристрої побутового, напівпромислового та промислового призначення.

Побутові кондиціонери потужністю від 2 кВт до 8 кВт використовуються для охолодження або обігріву невеликих приміщень - до 70 м2. Якщо площа становить від 80 м2 до 300 м2, встановлюються напівпромислові системи кондиціювання потужністю від 10 кВт до 25 кВт. Потужність від 25 кВт до 1 мВт характерна для кондиціонерів промислового типу.

Розглянемо побутові та напівпромислові типи кондиціонерів, які можна купити для квартири та інших приміщень у Глухові.
 

 1. Спліт-системи настінного типу. Складаються з 2 блоків - внутрішнього та зовнішнього. Зовнішній блок монтується на зовнішній стіні будинку. Внутрішній – встановлюється усередині приміщення. Монтаж кондиціонерів виконується у житлових та комерційних приміщеннях площею від 10 м2 до 80 м2. Потужність - 2-8 кВт. Тип компресора: інверторні, неінверторні. Рівень шуму внутрішнього блоку – від 18 до 44 Дб. Рівень шуму зовнішнього блоку – 48-52 Дб.
   
 2. Спліт-системи підлогово-стельового типу (консольні). Системи такого типу монтуються на підлогу чи стелю, як правило, у місцях, де неможливо встановити настінний блок. Продуктивність: від 2,5 квт до 16 квт. Максимальний робочий струм: 9-14 А. Споживана потужність системи становить від 0,8 до 4,5 кВт. Всі моделі цієї кліматичної техніки у Глухові можна переглянути в нашому інтернет магазині.
   
 3. Спліт-системи колонного типу. Використовуються на великих площах, де немає можливості розмістити блоки на стінах чи стелі. Встановлюються у театрах, вестибюлях готелів, конференц-залах та інших приміщеннях такого типу. Мають холодопродуктивність від 7 кВт до 17 кВт, тому підходять для великих площ. Можуть забезпечувати як обігрів, так і охолодження, з діапазоном зовнішньої температури для обігріву від -15 до +24 °С і діапазоном для охолодження від +15 до +50 °С. Рівень шуму внутрішнього блоку – 46-52 ДБ.
   
 4. Спліт-системи касетного типу. Найкраще рішення для кімнат та залів з підвісною стелею висотою 25-30 см. Потужність нагрівання та охолодження від 3 до 16 кВт. Рівень шуму внутрішнього блоку становить 25-30 дБ. Усі сучасні спліт-системи касетного типу – інверторні. Вони поступово витісняють неінверторні моделі, оскільки працюють тихіше і дозволяють заощаджувати до 30% електроенергії.
   
 5. Спліт-системи канального типу. Це звичайна спліт система із внутрішнім блоком канального типу. Може застосовуватися як житлових, так комерційних, виробничих приміщень. Основна перевага - можлива подача повітря відразу в кілька кімнат за допомогою повітроводів, або рівномірне розподілення повітря по одному великому приміщенню. Потужність, в окремих моделей - до 7 кВт. Можливий каскадний монтаж у залах площею до 2000 м2.
   
 6. Переносні мобільні кондиціонери. Монтаж проводиться у будь-якому приміщенні, де можна забезпечити відведення теплого повітря за допомогою гнучкої труби. Номінальна продуктивність у межах 4 кВт, енергоспоживання – 0,5-1 кВт (залежить від моделі).
   
 7. Віконні кондиціонери. Невисока потужність (від 1,5 кВт до 3,5 кВт) дозволяє встановлювати їх у невеликих приміщеннях: будівельних вагончиках або будинках на колесах. Головна перевага таких кондиціонерів - простота в монтажі та експлуатації. Діапазон робочих температур від 17 до 30 °С
5 (3)