0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Гайворон

RU

Магазин кондиціонерів в Гайвороні

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як вибрати кондиціонер. Яку спліт-сис...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ Найважливіші...

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


Купити кондиціонер у Гайвороні завчасно – це завжди гарна ідея. Сьогодні на ринку представлено безліч типів кондиціонерів, кожен з яких має унікальні технічні характеристики.

Продаж кондиціонерів в Гайвороні: основні види кондиціонерів та їх характеристика

Усі системи кондиціювання повітря можна поділити на:

Розглянемо побутові та напівпромислові види кондиціонерів, які найчастіше встановлюються у будинках, квартирах, офісах, магазинах, ресторанах, конференц-залах та інших комерційних приміщеннях.

  1. Спліт-системи настінного типу. Складаються з 2 блоків: зовнішнього та внутрішнього. Даний вид кліматичної техніки у Гайвороні встановлюється у житлових та комерційних приміщеннях площею від 10 до 80 м2. Потужність - 2-8 кВт. Тип компресора: інверторні, неінверторні. Розташування внутрішнього блоку – настінне. Великий вибір таких систем представлений у нашому інтернет-магазині кондиціонерів в Гайвороні.
  2. Спліт-системи підлогово-стельового типу (консольні).   Використовуються у кількох випадках. а) Встановлюються на мансардних поверхах житлових будинків і квартир за відсутності можливості встановлення внутрішнього блоку настінного типу з покрівлі. б) Використовуються для торгових та комерційних приміщень великої площі за відсутності підвісних стель. Продуктивність: від 2,5 квт до 16 квт. Максимальний робочий струм: 9-14 А, а потужність системи, що споживається, від 0,8 до 4,5 кВт.
  3. Спліт-системи колонного типу. Застосовуються у великих приміщеннях, де неможливо розташувати блоки на стінах або на стелі (театри, холи готелів, ресторани, конференц зали). Холодопродуктивність - від 7 кВт до 17 кВт. Діапазон зовнішньої температури при опаленні: -15°C до +24°C, при охолодженні: від +15°C до +50°C.
  4. Спліт-системи касетного типу. Встановлюються за наявності підвісної стелі заввишки 30 - 35 см, куди вбудовується внутрішній блок. Забезпечують рівномірне поширення прохолодного або нагрітого повітря у 4-х напрямках по всьому просторі. Потужність нагріву та охолодження від 3 до 16 кВт.
  5. Спліт-системи канального типу. Канальні кондиціонери – це універсальне обладнання, що може використовуватися для житлових, комерційних та виробничих приміщень. У більшості випадків внутрішній блок працює в системі розгалужених повітроводів (гнучких або оцинкованої сталі). "Канальники" характеризуються вищою споживаною потужністю, в окремих моделей - до 7 кВт. Можливий каскадний монтаж у залах площею до 2000 м2.
  6. Переносні мобільні кондиціонери. Встановлюються у будь-якому приміщенні, де можна забезпечити відведення теплого повітря за допомогою гнучкої труби. Номінальна продуктивність становить 4 кВт, енергоспоживання — 0,5–1 кВт (залежить від моделі).
  7. Віконні кондиціонери. Потужність від 1,5 кВт - до 3,5 кВт дозволяє використовувати їх у невеликих приміщеннях: будівельних вагончиках, будинках на колесах, МАФах, Не займають багато місця всередині кімнати, практично непомітні зовні.

Кожен тип кондиціонера має свої технічні характеристики та особливості монтажу. Перед покупкою врахуйте розмір приміщення або будівлі, яку Ви хочете охолодити або нагріти. Також порівняйте ціни на кондиціонери в Гайвороні, термін гарантії, умови доставки та монтажу.

Де купити кондиціонер з установкою в Гайвороні

Вартість кондиціонера в Гайвороні, як і будь-якої техніки, залежить від бренду, типу пристрою, габаритів та функціональності.

Найвідоміші бренди кондиціонерів в Україні:

Щоб купити та встановити кондиціонер у Гайвороні не обов'язково переглядати сотні сайтів у пошуках техніки. Просто зв'яжіться з технічним спеціалістом нашого інтернет-магазину “Кондиціонери України”, отримайте грамотну консультацію і вже через 2-3 дні насолоджуйтесь кліматом у своєму будинку.

Пункти видачі кондиціонерів

Забрати кондиціонер ви можете у наших пунктах видачі. Відділення Нової Пошти у Гайвороні:

№ відділення Адреса

№ 1

Гайворон, вул. Василя Стуса, 3є

5 (1)