В звʼязку з перевантаженням трафіку Ваші замовлення можуть опрацьовуватись довше, ніж зазвичай. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Ватутіне

RU

Магазин кондиціонерів у Ватутіному

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як вибрати кондиціонер для дому, квар...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ Найважливіші...

Cпоживання кондиціонера: що потрібно ...

☝️ Важлива інформація про споживання кондиціонера

➤ Наші роботи ≋ Встановлення кондиціо...

Костопіль, Рівненська область

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Владислав Рабодзей
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


Кондиціонер – популярна кліматична техніка, за допомогою якої можна охолоджувати або зігрівати повітря в приміщеннях різної площі, регулювати його вологість, очищати від пилу та інших забруднень. Купити кондиціонер в Ватутіно можна для установки в квартирі, приватному будинку, офісі, магазині, ресторані, готелі, виробничому цеху та інших приміщеннях. Головне – підібрати кондиціонер потрібного класу та продуктивності.

Класи та сфера застосування кондиціонерів

Бажаючим купити кондиціонер в Ватутіно доводиться вибирати з сотень моделей з різними характеристиками, тому для початку варто розібратися, які кондиціонери існують і чим вони розрізняються. Перш за все, слід взяти до уваги призначення та площу приміщення, для якого планується купити кондиціонер з установкою в Ватутіно.

Якщо потрібно купити кондиціонер в Ватутіно для житлового приміщення або невеликого офісу, магазину, кафе площею до 100 м2, підійде побутова модель. Для комерційних приміщень значної площі (100-500 м2) з високими стелями потрібно вибирати напівпромислові кондиціонери. Для великих виробничих, торгових, складських та інших об'єктів площею понад 500 м2 необхідний кондиціонер промислового класу, потужний і високопродуктивний. До цієї категорії відносяться файнколи, компресорно-конденсаторні блоки та інші типи кліматичної техніки для кондиціонування повітря. Всі вони відрізняються досить складною конструкцією, вимагають висококваліфікованого професійного монтажу. Якщо потрібна промислова модель, перш ніж купити кондиціонер з установкою в Ватутіно, необхідно замовити розробку проекту, провести розрахунки.

Види

Щоб прийняти рішення, який краще вибрати кондиціонер, потрібно порівняти переваги та недоліки моделей різного типу. Кондиціонери класифікуються за рядом параметрів:

5 (1)