0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Вільшанка

RU

Магазин кондиціонерів у Вільшанці

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як вибрати кондиціонер. Яку спліт-сис...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ Найважливіші...

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


Класифікація потужності кондиціонерів і правила вибору за потужністю

На сайті інтернет-магазину, який пропонує купити кондиціонер у Вільшанці, наведені повні назви кожної моделі з маркуванням і технічні характеристики. Серед них – споживана потужність в режимі охолодження/обігріву та потужність за холодом/теплом (продуктивність). Площу приміщення, для якого планується купити кондиціонер із встановленням у Вільшанці, слід співвіднести з продуктивністю за холодом в кВт або з індексом теплової потужності у БТО/год (британських теплових одиницях на годину).

  1. Вибір за технічними характеристиками: розділіть площу приміщення на 10. Продуктивність за холодом у кВт повинна дорівнювати отриманому числу або бути трохи більше.
  2. Вибір за маркуванням. Знайдіть у таблиці площу свого приміщення, рекомендований для неї індекс теплової потужності, та шукайте кондиціонер з відповідним двозначним числом у маркуванні.

Якщо потрібно купити кондиціонер для квартири в Вільшанці, в більшості випадків підійдуть «сімка», «дев'ятка» або «12»:

Більш продуктивна кліматична техніка у Вільшанці потрібна для просторих приміщень комерційного призначення. Повну таблицю відповідностей площа/потужність/маркування можна знайти на головній сторінці нашого сайту.
Важливо! У кондиціонерів Mitsubishi інша система маркування, цифри відповідають максимальній площі приміщення, для якої рекомендована дана модель.
І ще один важливий момент – ці рекомендації розраховані на житлові приміщення з нормальною теплоізоляцією та стандартною висотою стель (до 3 м). Для офісу, де знаходиться багато людей і працює велика кількість комп'ютерів, знадобиться більш продуктивний кондиціонер, ніж для спальні. Також необхідно робити поправку на висоту стель, площу скління, рівень теплоізоляції. Купувати техніку із занадто великим запасом потужності нерентабельно, адже на кондиціонер ціна у Вільшанці безпосередньо залежить від потужності, й електроенергії продуктивні моделі споживають більше. У разі необхідності складних розрахунків краще звернутися по допомогу до фахівців з продажу.

5 (2)