0 800 336 102
безкоштовно по Україні

Нові Санжари

RU

Магазин кондиціонерів в Нових Санжарах

Новини та статті Всі статті
2019-02-22 16:37:08
Дизайнерські кондиціонери. Купити дизайнерський кондиціонер для стильного інтер'єру

Ексклюзивні кондиціонери для квартир з ремонтом в сучасних трендових стилях: Хай-тек, Лофт, Мінімалізм, Ф'южн, Техно, Поп-арт, Кантрі ...

Дизайнерские кондиционеры фото
ТОП-10: Рейтинг кондиціонерів 2024. К...

Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиціонерів 2024

Як вибрати кондиціонер. Яку спліт-сис...

☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ Найважливіші...

Как мы работаем
Як працює компанія "Кондиціонери України"
Купити кондиціонер в Києві і Україні з установкою - Фото 1
Ніконов Сергій
фахівець монтажного відділу

Памʼятайте: професійна установка - запорука довгої і надійної роботи кондиціонера.

Відгуки про нас Більше відгуків
Кондиціонери України - Фото 12
Станіслав 2019-05-29

Дякую хлопцям за гарну роботу, все зробили швидко і якісно. Кондиционер працює відмінно. Бажаю успіхів в роботі!

Кондиціонери України - Фото 12
Галина 2019-05-09

Установка кондиціонера пройшла успішно, хоча й не так швидко як спочатку планувалося... Дякую

Кондиціонери України - Фото 12
Rostok 2019-05-15

Не перший рік співпрацюємо з компанією "Кондиціонери України". Надійний партнер, професіонали своєї справи. Рекомендуємо.


Вибір кондиціонера за потужністю

Серед характеристик і особливостей, від яких залежить на кондиціонер ціна в Нових Санжарах, ключовою є потужність. Чим потужніший кондиціонер, тим більшу площу він може обслуговувати. Придбати кондиціонер з запасом потужності рекомендується, якщо в приміщенні:

Без урахування всіх цих поправок потужність кондиціонера (продуктивність за холодом) підбирають з розрахунку 1 кВт на 10 м2. Компанія Mitsubishi вирішила спростити покупцям життя та наводить у маркуванні своїх кондиціонерів числа, що дорівнюють їх потужності в кВт, помноженій на 10. Тобто цифра відповідає максимальній площі приміщення, в якому можна встановити кондиціонер. Але в маркуванні кондиціонерів більшості інших брендів є двозначні числа, не кратні 10 або 5 (07, 09, 12, 24). І бажаючі купити кондиціонер для квартири в Нових Санжарах часто чують від менеджерів, продавців, що їм потрібна «сімка» або «дев'ятка». Що ж це за цифри? Числа в маркуванні позначають індекс потужності в Британських теплових одиницях на годину (БТО/год, BTU/h), розділений на 1000. Тобто кондиціонер з маркуванням CH-S07FTXF-NG має індекс теплової потужності 7000 BTU/h, TKVG RAS – 24TKVG-UA – 24000 BTU/h.
Знаючи, що 1 BTU/h приблизно відповідає 0,3 Вт, при бажанні можна зробити нескладні розрахунки, перевести БТО/год у більш звичні кВт. Але частіше покупці користуються таблицями, в яких можна знайти площу свого приміщення та відповідну їй потужність у кВт або індекс теплової потужності в БТО/год. А продавці, які пропонують купити та встановити кондиціонер у Нових Санжарах, добре знають, як співвідноситься цей показник з площею приміщення. Вони відразу рекомендують для кімнат площею 10-18 м2 «сімку», для приміщень на 30-36 м2 – кондиціонер з числом 12 у маркуванні.

5 (1)