0 800 336 102
безкоштовно по Україні
Місто Кондиціонери України - Фото 4

м.Київ, Пр-т Соборності 7-А, оф. 715

Кондиціонери України - Фото 5

Пошук

0 800 336 102
безкоштовно по Україні

м. Київ, пр-т Соборності 7-А, оф. 715

RU

Мідна труба Halcor

Кондиціонери України - Фото 31Кондиціонери України - Фото 31
Halcor
Знайдено 3 товарів
Мідна труба 1/4 (6,35 * 0,76) Halcor 50 м

Код товару: 7-0905

0 відгуків
Ціна
3600 грн.

Країна виробник:

Греція

Бренд:

Halcor
Мідна труба 3/8 (9,52 * 0,81) Halcor 50 м

Код товару: 7-0904

0 відгуків
Ціна
5950 грн.

Країна виробник:

Греція

Бренд:

Halcor
Мідна труба 1/2 (12,7 * 0,81) Halcor 50 м

Код товару: 7-0906

0 відгуків
Ціна
8650 грн.

Бренд:

Halcor

Країна виробник:

Греція

Труба мідна Halcor – продукція компанії Halcor, якій належить 4 заводи з виробництва металопрокату, литих і екструдованих виробів з міді та її сплавів. Завод виробник мідних труб знаходиться в Греції. Halcor – найбільший європейський виробник мідних труб (обсяг виробництва досягає 75 тис. тон на рік), труби й інша продукція Halcor експортується до 58 країн світу. Труби Halcor різного діаметру знаходять застосування при прокладанні інженерних комунікацій різного призначення, в тому числі в системах кондиціонування. З них складається міжблочна траса фреонопроводу.

Купити мідну трубу Halcor (Халкор) у магазині «Кондиціонери України»

В інтернет-магазині «Кондиціонери України» є в продажу різні комплектуючі для монтажу кондиціонерів, в тому числі труба Халкор. Можна купити трубу відповідного діаметру для кондиціонерів різної потужності. При монтажі «сімок» і «дев'яток» (кондиціонерів для невеликих приміщень) використовуються труби меншого діаметру:

 • 1/4" (6.35 мм) для магістралі, якою циркулює рідкий фреон;
 • 3/8" (9.52 мм) – для газоподібного холодоагенту.

Для більш продуктивних моделей (12, 18, 24 тощо) потрібні труби мідні Halcor великого діаметру, 3/8" і 1/2" (12.7 мм).

Мідна труба Halcor затребувана організаціями, які займаються монтажем кондиціонерів, постачається згорнутою в бухти по 15 м, 30 м, 45 м і 50 м. При покупці кондиціонера на air-conditioner.ua можна відразу замовити відповідну трубу й інші комплектуючі. Фахівці допоможуть з вибором і організують доставку у ваше місто (в Києві можливий самовивіз). Також можна замовити монтаж кондиціонера «під ключ» з використанням продукції Халкор та інших високоякісних комплектуючих, професійного інструменту.

Переваги мідних труб Halcor (Халкор)

Для систем кондиціонування Halcor випускає труби мідні загального призначення, м'які (відпалені), безшовного виконання (суцільнотягнуті), без ізоляції та в заводській ізоляції. Продукція Halcor сертифікована у всіх країнах ЄС і в Україні. Переваги труб Халкор:

 • хімічна чистота міді (марка М1, 99,9% міді, вміст домішок фосфору обчислюється в сотих частках відсотка);
 • повна газонепроникність;
 • висока стійкість до корозії;
 • стійкість до перепадів температур, температурних деформацій (у міді висока температура плавлення та низький коефіцієнт лінійного розширення при нагріванні);
 • мінімальний коефіцієнт шорсткості, стійкість до утворення відкладень, безперешкодна циркуляція холодоагенту по трубах малого перерізу;
 • поєднання механічної міцності з високою пластичністю, можливість згинання без заломів;
 • оптимальне співвідношення діаметра труби та товщини стінок (0.76 мм у найтонших труб діаметром 1/4, 0.81 – у труб Halcor великого діаметру). Збільшення товщини стінок веде до більшої витрати металу та підвищення ціни на трубу. При недостатній товщині відбувається заламування, звужується просвіт фреонопроводу, зростає навантаження на компресор. Також є ризик утворення мікротріщин при згинанні;
 • простота монтажу, вальцювання, можливість з'єднання методом пайки або за допомогою фітингів;
 • сумісність з будь-якими марками холодоагенту, в тому числі озонобезпечними останнього покоління.

Нalcor перед упаковкою закриває кінці труби герметичними заглушками. У процесі зберігання та транспортування виключене потрапляння всередину пилу, бруду, вологи (такі домішки знижують якість фреону, можуть призвести до небажаних хімічних реакцій, поломки кондиціонера).

Поширені запитання та відповіді

 • ✅ Де купити трубу Halcor?
  Труби Халкор продаються на air-conditioner.ua, в Києві можливе оформлення покупки в офісі (пр-т Соборності, 7а, оф. 405).
 • ✅ Як монтувати мідну трубу Halcor?
  Перед початком прокладки кінці відрізка труби необхідно запаяти або заклеїти ізоляційною стрічкою. Мідні труби в кожухах з термофлекса укладаються в штробу або короб, проводяться через заставну втулку в стіні, фіксуються хомутами в декількох місцях. Траса між зовнішнім і внутрішнім блоком повинна мати мінімальну кількість вигинів. Для приєднання до штуцерів блоків кондиціонера на кінці труби надягають гайки, виконується розвальцьовування. Розширений кінець труби надівається на штуцер, гайка закручується рукою та затягується гайковим ключем. Перед заправкою фреоном траса перевіряється на герметичність закачуванням азоту, вакуумується й осушується.
 • ✅ Діаметр мідних труб Halcor?
  Для систем кондиціонування використовуються труби Halcor діаметром 1/4" (6.35 мм), 3/8" (9.52 мм), 1/2" (12.7 мм) і 5/8" (15,88 мм).
 • ✅ Топ 3 мідних труб Halcor?
  • Мідна труба 1/4 (6,35*0,76) Halcor
  • Мідна труба 3/8 (9,52*0,81) Halcor
  • Мідна труба 1/2 (12,7*0,81) Halcor
5 (1)
Корисна інформація