Навіщо потрібні зволожувачі повітря?
Розглянемо, що таке зволожувач повітря і навіщо він потрібен. Під час опалювального сезону рівень вологості у квартирах та приватних будинках становить не більше 20%. Це пов'язано з тим, що опалювальне обладнання та нагрівальні елементи системи опалення сушать повітря, тим самим створюють дискомфорт та викликають негативні наслідки для мешканців:
- знижується імунітет;
- сушить слизову оболонку;
- провокує алергічні реакції.
Нормальний відсотковий вміст вологи в повітрі для людського організму становить в межах 40-60%, залежно від періоду року. Для підготовки оптимального мікроклімату в різних за призначенням приміщеннях і призначені зволожувачі повітря, які навіть можна використовувати в дитячій.
Який краще зволожувач повітря купити в Києві?
Інтернет-магазин «Кондиціонери України» пропонує придбати зволожувачі повітря у Києві з доставкою до будь-якого міста України. За типом та принципом дії кліматичне обладнання буває:
- Стандартний з холодною парою – виробляє до 60% вологи, зазвичай застосовується для підтримки мікроклімату в офісах та квартирах.Такі прилади відрізняються простотою в обслуговуванні та управлінні, економним споживанням електрики, мінімальним рівнем шуму. Працюють за принципом природного зрошення: вода заливається в бак через який потрапляє на випарні елементи.
- Паровий з гарячою парою – дозволяє збільшувати відсотковий вміст вологи в повітрі понад 60%, що з успіхом використовують власники оранжерів, зимових садів для створення тропічного мікроклімату та гарного росту рідкісних південних рослин. Може використовуватися для інгаляцій та ароматерапії. Відрізняється безшумною роботою та високою швидкістю зволоження повітря. Якщо вода у бачку закінчується, прилад вимикається в автоматичному режимі. Для контролю параметрів вологості рекомендуємо парові зволожувачі повітря купити в Україні з гігростатом або гігрометром.
- Ультразвуковий зволожувач повітря - має високу продуктивність, дозволяє збільшити рівень вологості в приміщенні більше 60%. Прилад оперативно зволожує повітря і практично безшумний у роботі. Сучасні моделі оснащуються додатковими функціями (регулювання процесу випаровування, тайм, система блокування за відсутності води в баку, дистанційне керування). За рахунок вбудованого гігростату (має більшість моделей) можна контролювати рівень вологості. Може використовуватися для ароматерапії - в бак разом із водою додаються ароматичні олії.
- Зволожувач повітря з іонізатором – виконують не тільки свої основні функції, пов'язані з зволоженням, але й дозволяють очищати повітря від пилу та різних мікроорганізмів.
Також прилади можуть бути оснащені електронним, сенсорним або механічним керуванням.
Зволожувачі повітря: ціна та характеристики
Вибираючи кліматичний прилад, необхідно враховувати не тільки вартість агрегату, але і його технічні характеристики та функціональність. Деякі моделі, окрім зволоження, здатні очищати повітря. Звертайте увагу такий параметр, як рівень шуму, виражений в Дб. Малошумні прилади не заважатимуть насолоджуватися відпочинком. Важливим критерієм є продуктивність та енергоспоживання, що відповідають за швидкість зволоження та кількість витраченої електроенергії відповідно. Для порівняння, звичайні прилади споживають до 40 Вт енергії, тоді як потужні пристрої мають потужність до 200-600 Вт. Якщо Ви не хочете щоразу вставати та налаштовувати прилад, рекомендуємо придбати техніку з пультом керування. Також важливий дизайн приладу.
Грунтуючись на багаторічному досвіді продажу, відгуках клієнтів, фахівці інтернет-магазину «Кондиціонери України» склали свій рейтинг найкращих виробників техніки в даному сегменті:
- зволожувачі повітря daikin;
- зволожувачі повітря neoclima;
- зволожувачі повітря ballu;
- зволожувач повітря cooper&hunter;
- зволожувач повітря електролюкс.
Зволожувачі повітря: принцип роботи
Кожен з типів приладу має свої особливості, і принцип дії може відрізнятися. Паровий зволожувач повітря функціонує за принципом випаровування. Повітря із приміщення за рахунок вбудованого вентилятора проходить через випарник і тим самим зволожується та очищається від частинок пилу. Деякі прилади можуть використовуватися для ароматерапії та інгаляції.
З питань вибору та придбання зволожувачів звертайтесь до наших менеджерів за телефоном або залишайте заявку на сайті.
Часті питання та відповіді
-
✅ Яка різниця між очищувачами та зволожувачами повітря?
Обидві категорії кліматичної техніки оптимізують мікроклімат у приміщенні.Але зволожувачі повітря насичують його вологою, водяною парою або суспензією, а очищувачі пропускають через систему фільтрів, уловлюють домішки. Також існує багатофункціональне обладнання, очищувачі-зволожувачі.
-
✅ Чи можуть зволожувачі повітря виконувати його очищення?
Ультразвукові зволожувачі повітря та зволожувачі-парогенератори не мають функції очищення. Зволожувачі, які пропускають сухе повітря через вологі диски (миття повітря) виконують грубе очищення. Кліматичні комплекси (очисники-зволожувачі) можуть працювати в режимі зволоження, очищення та комбінованому.
-
✅ Від чого залежить ціна зволожувачів повітря?
Багатофункціональні моделі (очисники-зволожувачі) дорожчі за звичайні зволожувачі. Серед зволожувачів одного типу бренду ціна безпосередньо залежить від продуктивності, тобто площі приміщення, яке може обслуговувати зволожувач.