Установка 2-х кондиціонерів у магазині м. Мукачево з відведенням конденсату
Об'єкт: Комерційна будівля
Місто: Мукачево, Закарпатська область
Рік: 01.2024
Час виконання роботи: 2 години
Площа приміщення: 26 м2, 42 м2
Вид кондиціонера: Настінний кондиціонер, серія Arctic
Тип кондиціонера: Інвертор, Тепловий насос
Бренд кондиціонера: Cooper&Hunter
Потужність кондиціонера: 09000 BTU, 18000 BTU
Модель кондиционера: CH-S09FTXLA2-NG, CH-S18FTXLA2-NG
Поставлене завдання
У двох приміщеннях магазину встановлені кондиціонери зима-літо з виведенням дренажних патрубків на фасад. Коли кондиціонери працюють на ють і потрапляють на фасад. Фасад пофарбований яскравою фарбою, постійний контакт з рідиною призведе до погіршення естетичних характеристик декоративного покриття, можливо також його руйнування. Тому замовник попросив організувати відведення конденсату від зовнішнього та внутрішнього блоків таким чином, щоб виключити намокання фасаду , псування фасадного покриття та вимощення.
Для досягнення цієї мети було потрібно подовжити дренажні трубки, щоб конденсат стікав на землю не з рівня кондиціонера, а з невеликої висоти, як вода з водостічної труби. При значній протяжності дренажної трубки в холодну пору року вода, яка стікає нею, може замерзати, якщо температура опуститься нижче нуля. Щоб цього не допустити, потрібен підігрів дренажу, який був реалізований за допомогою гріючого кабелю, прокладеного всередині трубки по всій її протяжності. А щоб енергія не витрачалася на підігрів, коли в цьому немає необхідності, гріючий кабель оснащений термостатом. При плюсових температурах (+1 і вище) він відключає подачу живлення, при зниженні температури – активує.
Виконані роботи
- Вибір місця для встановлення кондиціонера. Кондиціонери були встановлені в стандартних місцях, де зручно замовнику та майстрам
- Прокладання фреонопроводів
- Встановлення внутрішніх і зовнішніх блоків
- Формування системи відведення конденсату від внутрішнього та зовнішнього блоків. За допомогою фітингів (перехідників, трійника) дренажний патрубок внутрішнього блоку та трубку для відводу конденсату від зовнішнього блоку об'єднали в одну трубку діаметром 32 мм. Трубка закріплена на фасаді за допомогою хомутів, її нижній кінець доходить приблизно до середини фундаменту
- Прокладка всередині трубки гріючого кабелю та підключення термостата
- Підключення живлення
- Пуско-налагоджувальні роботи
Встановлені моделі:
У приміщенні площею 26 м2 – кондиціонер 9 (CH-S09FTXLA2 – NG), у приміщенні площею 42 м2 – кондиціонер 18 (CH-S18FTXLA2-NG). Обидві моделі входять до лінійки інверторних кондиціонерів Arctic від Cooper&Hunter. Крім охолодження повітря влітку й обігріву в міжсезоння вони забезпечують обігрів у морози до -25°С і можуть замінити систему опалення. Це спліт-системи зі стильним дизайном і набором сучасних функцій, серед яких регулювання температури в заданій точці (I feel), інтелектуальний режим розморожування зовнішнього блоку, подвійне самоочищення теплообмінника, теплий старт, черговий обігрів і низка інших. Кондиціонери Арктик відносяться до вищого класу енергоефективності.
Використовувались такі матеріали:
- Дренажна трубка – металопластикова труба;
- Мідні труби Halcor 1/4, 1/2, 3/8 в ізоляції K-Flex;
- Кронштейни К-1, К-2;
- Кріпильні металовироби;
- Трубка 32 мм з кріпленнями;
- Гріючий кабель;
- Термостат (для відключення гріючого кабелю при температурі вище + 1°С).
Використовувались інструменти:
- Перфоратор для бурення зовнішнього отвору діаметром 40 мм;
- Пилесмок;
- Труборіз, трубогиб;
- Рімер;
- Рівень будівельний;
- Динамометричний ключ;
- Манометричний колектор;
- Набір шестиграних ключів;
- Вакумний насос.
Галерея:
Відгуків ще немає. Будьте першим!