При звичайному використанні кондиціонера в домашніх затишних умовах, достатньо замовити чистку навесні, перед спекотним сезоном, щоб насолоджуватися чистим повітрям все літо.
Але якщо йдеться не про квартири, то необхідність в кількості сервісів кондиціонера на рік збільшується. Це вже щонайменше 2 рази на рік. Також, кондиціонер може використовуватися як опалювальний прилад, а значить, робота з чищення перед та після сезону, не обмежується лише літнім сезоном.
Крім цього, кондиціонер може сам підказувати, що його час чистити – деякі бренди мають навіть спеціальний код помилки – "забруднений фільтр". Також користувач може помітити, що кондиціонер "забитий": падає потужність, інколи може підтікати внутрішній блок, а то й зовсім техніка перестає виконувати свої функції. Монтажник-сервісник, приходячи до «хворого», перевіряє блоки, тиск у системі та інші моменти.
Також окремим питанням постає сама процедура. Якщо домашні кондиціонери можна чистити парогенератором, та й користувач може самостійно очищати фільтри, то техніку, яка стоїть у «суспільних» місцях, треба чистити ґрунтовніше. Розбирати внутрішній блок, чистити барабан, жалюзі.
Спеціальною мийкою промивають зовнішній блок, вимиваючи пух, бруд, пил.
На нашому об'єкті в аптеці монтажники виконують сервісне обслуговування кондиціонерів.
На фотографіях, звичайно, не передати ступінь забрудненості внутрішніх частин блоку, але слід памятати, що повітря, яким дихають люди, весь час ганяється через брудний фільтр, і треба з цим щось робити.
Отримати більше інформації про сервіс можна у менеджерів.
Відгуків ще немає. Будьте першим!