Фреон у холодильнику виконує функцію робочої речовини (робочого тіла). Це холодоагент, який циркулює по системі труб під дією компресора. Його переміщення холодильним контуром супроводжується циклічною зміною фаз випаровування-конденсація, теплообміном між фреоном і повітрям, а також перенесенням теплової енергії. До конденсатору холодоагент для холодильника надходить під тиском, на виході з нього проходить через фільтр і капілярну трубку, втрачає тиск і починає закипати, випаровуватися. Проходячи по випарнику, який може ховатися за стінками камери або монтуватися всередині неї в якості полиці, холодоагент в холодильнику забирає тепло, в результаті повітря в камерах охолоджується. Через конденсатор, розташований позаду корпусу, фреон для холодильників віддає тепло навколишньому середовищу, а сам охолоджується та переходить у рідкий стан.
Для роботи холодильника в системі охолодження повинна міститися задана кількість фреону, але іноді відбувається його витік. Після ремонту, відновлення герметичності контуру необхідно знову заправити фреон в холодильник. У сервісних центрів, майстерень з ремонту побутової техніки досить часто виникає необхідність купити фреон для заправки холодильника.
Фреонами називаються різні види похідних насичених вуглеводнів, до складу молекул яких можуть входити фтор або хлор і фтор. Сьогодні виробники фреонів розробляють холодоагенти з низькою або нульовою токсичністю, пожежо-і вибухобезпечні (клас небезпеки 4). Крім небезпеки для людини та теплофізичних характеристик (температур фазового переходу), від яких залежить можливість використання фреону в різному обладнанні (холодильному, морозильному, кліматичному), в останні роки все більше уваги приділяється впливу фреонів для холодильника на навколишнє середовище:
хлорфторвуглеці, такі як R22, впливають на озоновий шар;
Який фреон для холодильника купити, залежить від техніки, яку необхідно заправити, робочого тиску в системі та низки інших технічних характеристик. Слід також враховувати сумісність фреону з металами, пластмасами та іншими матеріалами. Холодильники різних виробників і років випуску заправляються різними фреонами, відповідну інформацію можна знайти на шильдику техніки. Слід пам'ятати, що у старих холодоагентів з'явилися нові аналоги. Так, R12 можна замінити сучасними фреонами R134А і R600А, а для холодильника, який спочатку заправлявся фреоном R22, можна купити як цей холодоагент, так і R407C.
Також слід врахувати, що існує фреон для холодильників і холодоагенти з широкими можливостями застосування в різних системах:
Ціна фреону для холодильника залежить від марки холодоагенту (хімічної формули, складу, теплофізичних характеристик) і від обсягу балона, в якому продається фреон (точніше, від маси холодоагенту). Зверніть увагу, на деякі типи фреону в холодильник ціна в каталозі вказана зі знижкою.
Компанія «Кондиціонери України», продавець кліматичної техніки та комплектуючих до неї, пропонує різні види фреону для холодильників та іншого обладнання. В інтернет-магазині представлені сучасні холодоагенти відомого бренду Freon. У разі необхідності менеджери з продажу нададуть консультацію щодо сумісності різних марок фреону та холодильного обладнання, взаємозамінності холодоагентів, допоможуть підібрати та купити балон з фреоном для заправки холодильника або кондиціонера. Можна замовити доставку фреону по Києву та в інші міста або скористатися самовивозом. Також фахівці компанії надають послуги заправки кондиціонерів.
Назву товару | Ціна |
---|---|
Фреон R600a (6,5 кг) | 2550 ₴ |
Фреон R507 (11,3 кг) | 3870 ₴ |
Фреон R407c (10 кг) | 4150 ₴ |
Фреон R 134a (12,0 кг) | 4750 ₴ |
Фреон R22 (12,0 кг) | 11310 ₴ |
Рейтинг якості та надійності виробників та брендів кондиц...
☝️ ТОП-5 порад для правильного вибору спліт-системи. ⚡ На...